“Nevajag baidīties no kļūdām un neveiksmēm!” Grupa “Carnival Youth” viesojas “X Faktora” otrajā tiešraidē

0 Komentāru

Šova “X Faktors” otrās tiešraides laikā dalībniekus un skatītājus ar priekšnesumu priecēja arī pirmie trešās sezonas viesmākslinieki: grupa “Carnival Youth”. Edgars, Roberts un Emīls “Bez Tabu” uzteica šova noformējumu, žūriju un talantīgos dalībniekus, atzīstot, ka dalībnieku līmenis aug ar katru gadu.

Tāpat “Carnival Youth” mūziķis Roberts “X Faktora” aizkulisēs novērojis, ka klātienē dalībnieku uztraukums ir daudz jūtamāks, nekā vērojot šovu TV ekrānos. Dalībnieku satraukums visvairāk jūtams ģērbtuvēs, turklāt šoreiz “X Faktora” daiļais un stiprais dzimums dala vienu, salīdzinoši nelielu telpu, jo otra atvēlēta viesmāksliniekiem. “X Faktora” puiši gan ir īsti džentlmeņi, jo, lai netraucētu meitenēm pārģērbties, vairāk uzturas gaitenī.

Tomēr šovs ir šovs, un tā noteikumi nepielūdzami, jau otrajā tiešraidē “X Faktoru” pamet divi dalībnieki: Dagnis un Kevins. Tas nozīmē dubultzaudējumu viņu mentoram. Marats atzīst, ka balsojumam nepiekrīt, taču vismaz viņa komandā joprojām paliek divi spēcīgi dalībnieki. Kevins un Dagnis gan, komentējot šova pamešanu, ir optimistiski noskaņoti un sola turpināt muzicēt, savukārt asarām acīs otrā tiešraide noslēdzas duetam “Rozes”. Māsas nespēj valdīt emocijas par izglābšanos no “X Faktora” pamešanas.

0 Komentāru