Neticamas pārvērtības Rīgas parkā. Kas gadu desmitiem kavētos darbus licis paveikt pāris nedēļās?

1 komentārs
Neticamas pārvērtības Rīgas parkā. Kas gadu desmitiem kavētos darbus licis paveikt pāris nedēļās?

Raidījums Bez Tabu ar prieku palīdz visiem, kuri nonākuši situācijās, ar kurām paši netiek galā vai ziņo par vietām, kas jau gadiem netiek uzlabotas, un, lai cik ļoti tiktu bakstīti atbildīgie dienesti, viņi vienkārši neieklausās. Ar šādu situāciju saskārusies arī kāda raidījuma skatītāja, kura par Kobes parka kāpnītēm sašutusi jau divus gadus.

Raidījums Bez Tabu jau aprīļa beigās ziņoja par Kobes dārza vienīgajām kāpnītēm, kas pēc skata nemaz neatgādināja kāpnes, kas paredzētas, lai pa tām varētu droši pārvietoties!

Jau toreiz skatītāja, Pārdaugavas iedzīvotāja Aina, stāstīja, ka ar Rīgas domes pārstāvjiem sarakstās kopš 2015. gada novembra, bet – kā netika pie kopsaucēja, tā netika!

Foto

Toreiz Rīgas domes ierēdņi bija pamatīgi sarosījušies, un Bez Tabu solīja darbus drīzumā uzsākt! Kas tā arī notika – skatītāja Aina raidījumam iesūtīja fotogrāfijas maija sākumā, kur labi varēja redzēt pirmos uzlabojumus, lai Kobes parka vienīgās kāpnītes pēc tādām arī izskatītos!

Foto

Nu ir pienācis jūnija vidus, un skatītāja Aina raidījumam iesūtījusi e-pasta vēstuli:

Urrā! Urrā! Urrā! Nu ir! Pa īstam un labi – IR! Paldies Jums vislielākais! Bez Jūsu palīdzības jau vēl pāris gadu vilktos! Neiznāca jau nu gan gluži kā solīts līdz vēlēšanām, jo pēc manām atkārtotām žēlabām nāca citi vīri ar saprātīgāku prātu, drusku pajauca, drusku paraka, drusku paslīpināja – un tagad ir IDEĀLI!

Visiem – gan mazajiem bērneļiem, gan riteņbraucējiem, gan māmiņām ar ratiņiem, gan vecajiem un klibajiem – visi var jauki un lēzeni noiet vai nobraukt!

Nu izmaksāja jau gan droši vien kādus 20 tūkstošus – nu bet nevar jau gribēt pa lēto, bija taču 2 gadu garumā sarakstes, pie kā cilvēki čakli strādāja, sūtīja un pārsūtīja, solīja un projektēja, izsolīja un “konkursojās”, galu galā, izjauca un pārtaisīja pa īstam! Lai nu kā – tagad viss kārtībā!

Liels paldies Bez Tabu! Rīgas domei šoreiz paldies neteikšu – nu kaut kā tā pārāk gari un negribīgi viss sanāca…

Foto

Raidījums vēlas pateikties visiem, kuri ziņo par situācijām, ar kurām paša spēkiem nu nekādi neizdodas tikt galā! Kopā mums ir spēks. Lai ar Bez Tabu sazinātos, varat rakstīt e-pasta vēstules: [email protected], mājaslapas www.beztabu.lv sadaļā Sūdzību dēlis, vai zvanot pa tālruni: 6 709 9090!

1 komentārs