“Nemainu zeķes un apenes!” “Rīgas Dinamo” līdzjutēji stāsta par veiksmes rituāliem pirms gaidāmās sezonas

0 Komentāru

”Rīgas Dinamo” fani līksmi ieskandina ”Latvijas Dzelzceļa kausa turnīru” pirms gaidāmās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas. Turot īkšķus par komandu, atklāj arī rituālus, kas mēdzot komandai palīdzēt uzvarēt.

”Latvijas Dzelzceļa kausa turnīrs” ir svarīgākā mūsu komandas pārbaude pirms KHL sezonas. Tas norisināsies līdz 26. augustam. Turnīra uzvarētājkomanda iegūs īpašu, 10. turnīram par godu veidotu kausu.

”Katrs kauss ir ar kaut ko īpašs. Vienu gadu pirmssezonas turnīra uzvarētāji Kazaņas ”Ak Bars” komanda teica, ka tas kauss bija ļoti skaists, bet bija jautājums – kā tajā ieliet šampīti? Šis, 10. turnīra kauss, atkal ir īpašs. Tas sver tieši 10 kilogramu par godu 10. izspēlei. Turklāt tajā nu ir vieta, kur uzvarētājiem ieliet dzirkstošu dzērienu,” par pirmssezonas turnīra galveno trofeju stāsta Armands Simsons, ”Rīgas Dinamo” tehniskais direktors.

Turnīra galveno trofeju ”Rīgas Dinamo” un citu komandu, kuras piedalās sacensībā, līdzjutēji, nododot no rokas rokā, nogādāja līdz divstavīgam fanu autobusam, kas vēlāk kausu pa Rīgas ielām nogādāja ”Arēnā Rīga”.

Īpašajā fanu reisā ”Rīgas Dinamo” līdzjutēji pauda, ka ir gandarīti par komandas sastāvu ”uz papīra”, cer, ka dinamieši ļaus baudīt daudz skaistu uzvaru.

Pēc kausa nogādāšanas ledus pilī līdzjutēji ieņēma vietas tribīnēs, kas darbdienas vakarā bija krietni piepildītas. Sanākušie neslēpa, ka ir ļoti noilgojušies pēc hokeja. ”Rīgas Dinamo” fanu sektorā bija sastopams arī Minskas ”Dinamo” līdzjutējs Aleksandrs, kas kopā ar mūsu komandas faniem līksmā noskaņojumā vēroja spēli. Otrdienas, 21. augusta, vakarā Minskas dinamieši gan piekāpās Rīgas komandai. Aleksandrs pauda, ka ļoti labi jūtas rīdzinieku ”teritorijā”, gadu gaitā īpaši sadraudzējies ar ”Rīgas Dinamo” faniem. Uzskata, ka hokejā dažādu komandu līdzjutēji ļoti labi sadzīvo savā starpā, atšķirībā no futbola līdzjutējiem.

”Es jau sen te visus pazīstu. Vairums fanu sektorā mani zina. Ne pirmo gadu šurp dodos. Arī pēc spēlēm kopā atpūšamies,” teica Aleksandrs no Baltkrievijas.

”Rīgas Dinamo” fans Jānis atklāti stāsta par rituāliem, kas, viņaprāt, dažkārt palīdz komandai uzvarēt: ”Nemainu zeķes, apenes un vēl kaut ko. Pēc spēles noģērbju, bet nākošajā ģērbju to pašu. Reizēm nostrādā. Galvenais ir ticēt.”

Hokeja spēļu apmeklējums ”Arēnā Rīga” jau sen vairs nesaistās vien ar aktivitāšu vērošanu uz ledus. Spēļu pauzēs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs. Tā piemēram, uz pirmssezonas turnīru sanākušie spēles pret Minskas ”Dinamo” starplaikā varēja padzenāt ripu galda hokejā ar Pasaules un Eiropas čempionu šajā sporta veidā Edgaru Caicu.

”Latvijas Dzelzceļa kausa turnīrs” notiks līdz 26. augustam. KHL sezonā mūsējie pirmoreiz uz ledus kāps 2. septembrī izbraukumā pret Jekaterinburgas ”Avtomobilist”.

Foto

0 Komentāru