Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Komentāri
Neiespējamā misija iedzīvotājiem – saprast, kur lai izmest “Rīgas melnā balzama” pudeles 
F64

Uzņēmuma “Latvijas balzams” ražotās melnā balzama pudeles izrādījušās liels pārbaudījums cilvēkiem, kuru šķiro atkritumus. Pudeles ir no māla, tāpēc ir problemātiski saprast, kurā atkritumu tvertnē tās drīkst izmest.

“Bez Tabu” skatītāja Kristīne rūpējas par ekoloģiju – šķiro atkritumus, izlietotās baterijas izmet tam paredzētajās vietās un medikamentus ar beigušos derīguma termiņu nodod aptiekā. Šobrīd sievietei sakrājušās “Rīgas melnā balzama” pudeles, taču viņa uzskata, ka parastajā atkritumu konteinerā tās nevajadzētu izmest.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Kristīne
šķiro atkritumus

“Kā pareizi utilizēt “Rīgas melnā balzama” pudeles? Nav jau īsti pareizi likt māla pudeles konteinerā, kas paredzēts stiklam, bet, manuprāt, arī “parastajā” sadzīves atkritumu konteinerā mest nav labi, jo šie atkritumi tiek pārsvarā sadedzināti, bet māls nedeg!”

Uzņēmuma “Latvijas balzams” valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns atzīst, ka šī nav pirmā reize, kad iedzīvotāji uzdod šādu jautājumu.

Uzņēmumā nav iespējams izlietotās pudeles nodot, jo darbinieki nepraktizē otrreizēju pudeļu izmantošanu ražošanā. Taču Intars norāda, ka māla pudeles var nodot atkritumu šķirošanas laukumos.

 

Intars Geidāns
Uzņēmuma “Latvijas balzams” valdes priekšsēdētājs

“Atkritumu šķirošanas laukumos tās līdzīgi kā tāda paša materiāla flīzes sasmalcinās un tālāk izmantos pēc atkritumu šķirotāju ieskatiem.”

Māls ir dabīga izejviela, kuru var nodot tālākai pārstrādei. Starp citu, drīkstot izmest arī atkritumu tvertnē pie mājas. Izņemtos stiklam paredzētajos konteineros.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl