“Neatceros dienu, kad mēs mājās skatītos televizoru!” Aktīvā Alpu ģimene mudina doties piedzīvojumos kopā ar bērniem

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

9 komentāri

Doties piedzīvojumos un būt kustībā ir Alpu ģimenes lielākā aizraušanās ne tikai vasarā, bet visu cauru gadu! “Mēs neprotam atpūsties mājās – sēdēt dīvānā un skatīties televizoru,” stāsta Dace, kurai piekrīt arī vīrs Armands.

Alpu ģimene ceļojusi gan ar teltīm, gan nakšņojusi iepriekš rezervētos kempingos, bet šovasar viņu piedzīvojumi paiet kemperī. Pie savas vasaras mājiņas uz riteņiem ģimene tikusi vien pirms dažām nedēļām – apskatīti vairāki kemperi, taču Armands bijis pārliecināts, ka tieši šis ir īstais.

Dace
labprāt ceļo kopā ar ģimeni

Tur ir virtuvīte iekšā, un es stāvus varu pagatavot ēst, bet teltī stāvus uztaisīt ēst nav iespējams. Mēs sapratām, ka ar diviem bērniem ceļot ar telti tomēr nebūs mums.

Pirms brauciena ģimene neveido dienu plānu, priekšroku dodot spontāniem lēmumiem – viņiem patīk pašiem braukt un atklāt apslēptos Latvijas dārgumus! Armands un Dace vienmēr ceļā dodas kopā ar bērniem – meitu Sibillu un dēlu Valteru.

Dace
labprāt ceļo kopā ar ģimeni

Mums ir saraksts ar lietām, kuras obligāti paņemam līdzi. Tie ir peldkostīmi un halātdvieļi, jo mēs peldam vienmēr. Arī ziemā, bet arī ziemā mums vienmēr līdzi ir daudz mantu.

Armands un Dace saka lielu paldies vecākiem, kuri viņus iesaistīja brīvdienu aktivitātēs, tagad ģimene to vēlas nodot arī saviem bērniem! Pēc brokastīm visi dodas uz jūru, lai nopeldētos un baudītu dienu.

9 komentāri