“Neadekvātais uzdevums, materiālie seski un mīlestības svētki!” Sanda un Raivis Deji iesaka rīkot kāzu ballīti, lai visiem jautri!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

0 Komentāru

“Mums abiem šķiet, ka kāzas ir tāda ballīte, kurā jaunais pāris ir tā kā mazliet cirkā, tā ir ballīte pārējiem, lai ir jautri, lai visi ir kopā, lai par neko nav jāuztraucas,” tā savu kāzu stāstu iesāk radio personība Sanda Dejus ar vīru Raivi Deju, kuri apprecējās pirms pieciem gadiem septembrī.

Kāzu dienas datums izvēlēts, pielāgojoties izraudzītajam viesu namam, tāpēc sagatavošanās laiks bijis pietiekams – apmēram gads. Lai kāzu viesi saliedētos jau pirms ceremonijas, īrēts autobuss, tiesa gan, pirmais saplīsis, vēl nesasniedzis svinību vietu, Sanda ar Raivi teic, – katrās kāzās gadās pa ķibelei un labi vien ir, ka Deju dienā tas noticis jau pašā sākumā.

Sanda Dejus

Raivis uz viesu namu atbrauca ar autobusu, mani izpirka, tad es pa kāpnēm gāju lejā, un Normunds Rutulis dziedāja dziesmu, paldies Normundam par to! Tad mēs visiem viesiem izdalījām autobusa biļetes ar sajauktiem vārdiem, līdz ar to viņiem pašiem bija jāatrod, kura ir īstā biļete. Kura ir Sandas mamma, kurš ir Raivja krusttēvs…

Katrs viesis tika arī pie bezmaksas dzēriena kupona un “neadekvātā uzdevuma”, kas kalpoja kā alibi nākamajai dienai, ja nu gadījies, piemēram, aizmigt ar seju rasola bļodā. Sanda un Raivis ir zaļi domājoši, tāpēc kāzu tematikas izvēle grūtības nesagādāja, tāpat kā laulību tērpi. Līgavas kleita darināta no lietotiem vīriešu krekliem, līgavaiņa fraka no divām žaketēm, savukārt kāzu ielūgumi paštaisīti no pāri palikušā grīdas lamināta.

Sanda un Raivis Deji

Dzērieniem bija kartona glāzes, kuru mums joprojām ir mājās vesels maiss, mēs tās ik pa laikam kādā ballītē izmantojam. Tīru ir maz, bet mums ir daudz netīru, jo es tajās biju domājusi stādīt puķes, bet vēl domāju, vēl domāju…

Autobuss visus aizvedis līdz Baložu dzimtsarakstu nodaļai, kur mīti laulību gredzeni. Sanda bija sagatavojusi Raivim pārsteigumu, izveidojusi karodziņus ar jāvārdu. Sandas māsa tos pirms ceremonijas izdalījusi viesiem, ja nu gadījumā Raivis aizmirst, ko teikt. “Jo tā reāli gadās visu laiku,” ironiski piebilst Raivis.

Divi laimīgi cilvēki iestādījuši koku Salaspils parkā, un, izdzīvojot vēl dažnedažādus pārsteigumus pa ceļam, devušies atpakaļ uz viesu namu. Sanda un Raivis brīdina visus saderinātos, ka emociju lielajā dienā būs daudz, taču arī tas reizi mūžā ir jāizbauda. Laulības vajag svinēt, izdzīvot to dullo dienu, jo tādas emocijas nesniedz nekas cits.

Raivis Dejus

To citādāk nekā nevar izbaudīt, tā ir tāda viena diena, kur tu esi uzmanības centrā visu dienu, kur tev nervi iet pāri malām, to citādāk nekādi nevar dabūt, to var iegūt, tikai ejot cauri visam apgrūtinājumam ar lielo kāzu ballīti. Tie ir tādi mīlestības svētki.

0 Komentāru