Mūziķis Gacho paziņo, ka vairs nav Gacho

1 komentārs

Mūziķa Gata Irbes albuma prezentāciju varētu tikpat labi dēvēt par vārda maiņas pasākumu, jo mūziķis Gacho nu kļuvis par Mesa.

”Man liekas, ka Mesa šajā gadījumā varētu nozīmēt pārmaiņas, kā citu elpu, kā kaut ko jaunu un vēl neredzētu,” Gata Irbes jauno skatuves vārda vērtē Latvijas pārstāvis Eirovīzijā Justs Sirmais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ziņotājs, vēstnesis, labas gribas vēstnesis,” mūziķa jauno vārdu skaidro dziedātāja Agnese Rakovska.

”Man ir jauns cikls dzīvē, līdz ar to es izdomāju, ka es gribu to veco atstāt pie malas un sākt ar kaut ko jaunu un jaunām sajūtām,” skatuves vārda maiņu pamato pats Gatis Irbe. ”Es sajutos tā, ka vajag kaut ko pamainīt. Man vispār patīk dzīvē ļoti mainīt, jo pastāvēs, kas mainīsies.”

Arī multimākslinieks Gustavs Butelis savulaik mainījis savu skatuves vārdu – no Gustavo uz Arstalursmirus. ”Patiesībā es mainīju ne tikai skatuves vārdu, es mainīju arī īsto vārdu. Pagaidām pasē tas nav nomainīts, bet agri vai vēlu tas notiks,” atzīst Arstarulsmirus Arsujumfus-Tarus. ”Cik es zinu, cilvēki kopš seniem laikiem kaut kādā dzīves posmā ir nonākuši līdz tam, ka viņi izmanto šo instrumentu, kas tiešām palīdz mainīt iekšējus, psiholoģisku ieradumus, kas mūsos ir izveidojušies. Ja ir interese pamainīt, tad vārds ir viens no instrumentiem.”

Gatis Irbe atzīst, ka Gacho nekur nepazudīs un jau vasarā klausītājus priecēs ar jauniem koncertiem.

Foto

Video

TOP komentāri

  • pastarumurmulus
    +2 +2 0

    pastarumurmulus

    kas šiem cilvēkiem tā sap smadzenes? kāds ir stipri iesitis vai vienkārši drogu sekas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl