Mūziķei Lindai Leen ir ne tikai lieliska balss, bet arī labas foto iemaņas!

Komentāri

Rīti spēlē īpašu lomu mūziķes ikdienā. Māksliniece mostas tā, lai varētu justies brīvi. Parasti tas ir ap astoņiem vai deviņiem no rīta. To, kāda ir Lindas Leen viena diena viņas dzīvē, skaties Sabīnes Svitiņas sagatavotajā sižetā.

Linda ceļas bez modinātāja – enerģiska un priekpilna. Viņas noslēpums – laikus doties pie miera! “Man šķiet, tie bija Bēthovena vārdi – bez rīta kafijas es esmu kā izkaltis jēra gaļas gabals,” smej mūziķe, kura uzsver, ka arī rīta cēliena maltīte jeb brokastis viņai ir pati galvenā ēdienreize dienā. “Siltākā laikā, ja nekur nedodos ēst ārpus mājas, man ir tāds kā balkoniņš, kur varu iznest galdiņu. Ziemā istabā iededzu sveces un ieslēdzu skaistu mūziku.” Šajā gadalaikā viņai patīk klausīties akadēmisku mūziku, bet vasarā tas ir kaut kas bezrūpīgāks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ārpus mūzikas Lindai ir arī divi hobiji – ceļošana un fotografēšana. “Bieži vien kalnos vai pilsētās redzu ainas kadros. Kaut kā pati esmu atklājusi tos likumus, kurus māca profesionāliem fotogrāfiem. Tas laikam sievietēm kaut kā intuitīvi ir iedots,” smejas māksliniece. Viņa akcentē, ka vieglāk ir fotografēt tās pilsētas, kurās neesi “savējais”.

To, kā tiek aizvadīta atlikusī mūziķes diena un ieskatu jaunā albuma tapšanas procesā, skaties Sabīnes Svitiņas sižetā raidījumam Bez Tabu: Dzīves smalkumi!

Video

Lasi vēl