Mūsu mamma ir kā rūķītis! Gatavojot auksto zupu, atklāj stilistes Indras Salcevičas dēli

Agnese Drunka

Autors: Agnese Drunka

Bez Tabu raidījuma vadītāja, kas visiem stāstiem pieķeras ar pieredzējušas žurnālistes krampi.

1 komentārs

Māmiņdienā savu mammu pārsteigt nolēmuši stilistes, modes mākslinieces un blogeres Indras Salcevičas dēli. Kopā ar ģimenes restorānu “Hercogs” namatēvu Andri Rūmīti, Indras dēli – Kārlis un Ernests gatavo īpašu auksto zupu ar tīģergarnelēm un paštaisītas končas.

Indras Salcevičas dēli Ernests un Kārlis satiekoties ar restorānu “Hercogs” namatēvu Andri Rūmīti pauž apņēmību un gatavību virtuvē rosīties ar nažiem rokās, lai sarūpētu savai mammai pārsteigumu. Pirms uzsākt darbu, abi nodemonstrē īpašo pirmsstrādāšanas deju. Andris tikai noteic, ka ar nažiem rokās, tā gan dejot nevarēs.

Izpakojuši “Maxima” sarūpēto produktu grozu, zēni ķeras pie darba. Pirms tam gan Andris Rūmītis noskaidro, kāda ir zēnu pieredze virtuvē.

 

Andris Rūmītis
Ģimenes restorānu “Hercogs” namatēvs

Jūs vispār, čaļi, gatavojat mājās?

Kārlis
Indras vecākais dēls

Jā, es esmu gatavojis omleti un pankūkas.

Indra apliecina, ka dēli stāsta baltu patiesību, norādot, ka viņa uzticas saviem dēliem un mēģina viņos ieaudzināt patstāvību.

 

Indra Salceviča
stiliste, modes māksliniece un Kārļa un Ernesta mamma

Pirmā lieta, ko Kārlis iemācījās bija cept olas un tad man vienu brīdi likās, ka es tikai no olām vien pārtieku.

Andris Rūmītis kopā ar Ernestu un Kārli gatavos šokolādes konfektes- ūdens peldē izkausējot šokolādi un samaisot to ar visparastākajām brokastu pārslām. Kad tās kopā samaisītas ievieto aukstumā līdz sastingst.

Zēni uzzina, ka desertu parasti vajag gatavot vispirms un tad var ķerties klāt pamatēdienam, kas šoreiz būs pavasarīgā aukstā zupa ar sviestā, zaļumos un ķiplokos apceptām tīģergarnelēm. Zēni atklāj, ka mammai ļoti garšo tīģergarneles.

Zupai nepieciešams svaigs gurķis, daži redīsi, maurlociņi, čilli mērce, mīksti vārītas paipalu olas, kefīrs un skābais krējums. Ernests ar brāli mizojot un griežot gurķus atklāj kāda ir mamma.

Kārlis
Indras vecākais dēls

Mamma ir kā rūķītis, atnāk dažreiz vēlāk, dažreiz ātrāk.

Indrai ir sava versija, kāpēc dēli viņu sauc par rūķīti.

Indra
Kārļa un Ernesta mamma

Visticamāk, tas ir atvasināts no darba rūķa, jo mēs lietojam tādu apzīmējumu. Tas man bija jaunums, kāpēc viņi mani par rūķi sauc.

Tālāk sarunās dēli atklāj, ka mammai ir savs Youtube kanāls, kurā viņa ievieto dažādus video par modi un skaistumu.

Arī to, ka mammai garšo šokolāde dēli neslēpj.

Viņi mēdzot arī darīt nedarbus, bet nav gatavi raidījuma Bez Tabu skatītājiem tos atklāt, tas tomēr esot noslēpums. Toties Indras dēli gatavi dalīties ar to, kas gribētu kļūt nākotnē.  Piemēram, Kārlis būs youtuberis un videospēļu veidotājs. Mamma to skaidro ar faktu, ka tas zināmā mērā ir aizliegtais auglis, jo Kārlis ikdienā lieto podziņu telefonu.

Indra stāsta, ka ģimenē cenšas veicināt radošumu, drīzāk mudinot veidot, zīmēt, spēlēties ar lego un mājās nemaz nav iespēju lietot video spēles.

Indra
modes māksliniece

Tas ir stāsts par sapni. Mums mājās nav video spēļu, x boxu, play station, vai kā to visu sauc. Mēs ļoti ierobežojam spēles. Viņi tās zina, mēs mājās inicējam radošas izpausmes.

Sarunās ar pavāru zēni sagatavojuši zupu un sagaida mammu, kura ir no sirds priecīga par zēnu paveikto. Pagaršojusi mamma vienojas ar dēliem, ka turpmāk viņi būs tie, kuri lutinās mammu ar auksto zupu.