“Mūsu e-pasts uzsprāga!” Sāra Džesika Pārkere pašmāju čipsu ražotājiem atnes pasaules slavu

Diāna Urbāne

Autors: Diāna Urbāne

51 komentārs

Popularitāti guvušā seriāla “Sekss un lielpilsēta” aktrise Sāra Džesika Pārkere pirms pāris nedēļām mielojusies ar čipsiem un to pavēstīja vietnē “Instagram”, radot lielu viņas sekotāju interesi!

Aktrise sociālajos tīklos dalījās ar bildi, kur pauda sajūsmu par čipsu plāksnītēm! Viņa saņēma vairākus simtus komentārus, cilvēki vēlējās noskaidrot, kur šo našķi var iegādāties?

Izrādās, gardo uzkodu gatavo tepat Latvijā – mazā ciematā Pērne! Uzņēmums čipsus ražo jau vairāk nekā 30 gadu, taču šāda reklāma nudien bijusi negaidīta.

Kristaps Radziņš
uzņēmuma pārstāvis

Mūsu e-pasts un “Instagram” uzsprāga! Dienā saņēmām neskaitāmas ziņas no gandrīz visas pasaules. Viņa ielika arī video, kur sajūsmā preci dēvēja par urbāno leģendu. Sāra mūsu čipsus bija izmēģinājusi jau iepriekš, pēc tam ilgi nevarēja atrast, un tagad izdevās nopirkt kādā mazā Manhetenas veikalā. Aktrise izpirka visu, kas bija palicis, un aizveda saviem kolēģiem nogaršot.

Lielākais gandarījums esot, ka leģendārā seriāla aktrise novērtējusi produkta kvalitāti. Pagaidām uzņēmumam, pateicoties Pārkeres reklāmai, ir izveidojusies komunikācija ar vismaz trīs izplatītājiem.

Iespējams čipsu veiksmes atslēga meklējama pagatavošanas mākslā, kuri līdzinās tik ļoti ārzemēs iecienītajiem “Pringles”. Arī uzņēmuma saimnieks Laimonis Radziņš uzsver, ka vienīgi atšķiras forma.

Aģentūras “Honeymoon High” dibinātāja un radošā direktore Agnija Grigule uzskata, ka sociālie tīkli ir labākā vieta reklāmai. Viņasprāt, Pārkeres neapmaksātajā reklāmā cilvēkiem patīk autentiskums, ko aktrise radīja, braucot automašīnā un stāstot par neticami gardajiem čipsiem.

Starp citu Sārai Džesikai Pārkerei “Instagram” ir gandrīz 7 miljoni sekotāju!

51 komentārs