Komentāri

Šī nedēļa visā pasaulē tiek aizvadīta Halovīna noskaņās! Daudzi mēģina biedēt savus draugus, palīgā ņemot dekorācijas, maskas, aksesuārus vai kādas palīgierīces! Bet citam biedējošāks tomēr var likties fakts, ka kāds bērns Amerikā nācis pasaulē no trīs bioloģiskajiem vecākiem!

Runā, ka Amerikas Savienotajās Valstīs iespējams ir viss. Arī šoreiz daudzu cilvēku uzmanību pievērsis fakts, ka šajā valstī dzīvo bērns, kuram ir trīs vecāki!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Medicīniskā eksperimentā tika apvienoti trīs DNS paraugi – bērna mātes olšūna, tēva spermotozīds un donora olšūna!

Sākotnējā eksperimenta plāns kalpoja kā īpaša pieeja cīņā ar neauglību! Jauna eksperimenta rezultātā pagājušajā mēnesī dzimis pirmais bērns tikai no nedaudz citādākas procedūras, bet pēc tāda paša principa – kopā sajaukts ģenētiskais materiāls no trim DNS materiāliem.

Šogad metodi aktualizē nevis neauglības ārstēšanai, bet, lai izslēgtu iespēju, ka bērns var mantot ģenētiskas slimības no saviem vecākiem!

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl