“Mums skolā ir formas veste!” Stiliste Maija Armaņeva iesaka, kā kombinēt apģērbu skolēniem, kuriem jāvalkā skolas forma

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Pievienot komentāru

Gatavojoties 1. septembrim, māmiņa Anete lielāko daļu nepieciešamo lietu jau iegādājusies, lai dēls Henrijs varētu uzsākt mācības 1. klasē. Ņemot vērā, ka dēlam uz skolu būs jāvelk forma – veste, Anetei noderētu stilistes padomi, kā atrast apģērbu, kas vestei piestāvēs, būs ērts un, galvenokārt, patiks dēlam. Lai izvēlētos īstos apģērbu komplektus, ģimenei palīdzēs stiliste, modes un dzīvesstila blogere Maija Armaņeva.

Šobrīd Henrijam topā esot melns un zelta krāsas apģērbs. Uzsākot mācības, Anetes dēlam uz skolu būs jāvelk forma  – veste, taču pārējās drēbes, bikses un krekls, jāpielāgo vienotiem nosacījumiem.

Anete
māmiņa skolniekam

Ikdienas skolas formā ietilpst tumšas krāsas bikses – melnas vai tumši zilas, puišiem tā ir veste, zem kuras var kombinēt polo kreklu vai kādu džemperīti.

Anete dēlam vēlas iegādāties ērtu, taču lietišķa stila apģērbu, ievērojot skolā noteiktās krāsas. Māmiņas vēlmes gatava uzklausīt stiliste, modes un dzīvesstila blogere Maija Armaņeva.

Stiliste Henrijam piemeklē tumšas krāsas žaketi, tumšas bikses un baltu kreklu ar uzrakstiem, uzskatot, ka bērnam jāļauj būt radošam ne tikai skolas procesā, bet arī apģērbā.

Kad tērps skolai atrasts, tālāk seko brīva laika apģērba meklējumi, jo Henrijs nolēmis apmeklēt pēcstundu pulciņus, kuros var ģērbties pēc sirds patikas. Maija Henrijam atradusi gaišas krāsas džinsa bikses un tumšas krāsas auduma bikses, kuras var kombinēt ar ādas jaku un “keponu”, kas jaunajam skolēnam ļoti patīk.