“Mums paveicās!” Seriāla “Radiņi” varoņi “stopē” automašīnas, lai nokļūtu Kuldīgā

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Pievienot komentāru

Atklāt Latvijas skaistākās vietas Bez Tabu rubrikā “Mūsu vietas, mūsu cilvēki” devušies aktieri Juris Hiršs un Emīls Kivlenieks. Piedzīvojums sākas Rīgā, kad aktieri ar aizsietām acīm nonāk Ģibuļu pagastā pie Māras kambaru alām, lai paši saviem spēkiem atrastu ceļu uz Ventas rumbu Kuldīgā.

Bez mobilajiem telefoniem un naudas, aktieri Juris Hiršs un Emīls Kivlenieks ar pareizā virziena meklēšanu uz Kuldīgu nesteidzas. Izlemj piedzīvojumu sākt ar ielūkošanos gardumu somā. “Pēc pārtikas daudzuma varētu spriest, ka mēs galā varētu nonākt tikai pēc divām dienām,” nospriež Juris.

Mazliet iestiprinoties pie apvāršņa parādījusies kompānija, kurai aktieri apmaiņā pret kādu kārdumu no ēdienu somas, lūdz palīdzēt nokļūt Kuldīgā. Tomēr brīvu vietu automašīnā satiktajiem cilvēkiem neesot, tāpēc ceļš uz Ventas rumbu, turpinās ejot ar kājām.

Ceļš līdz šosejai ved cauri mežam. Mirklī, kad tas pievarēts un abi nonākuši šosejas malā ir pienācis laiks pusdienām, lai pēc tam pievērstos automašīnu balsošanai. Lai arī pirmās automašīnas pabrauc garām, viena no tām apstājas, un šoferis vārdā Lauris ir gatavs abus ceļotājus nogādāt Kuldīgā.

Juris Hiršs: “Mums baigi noveicās!”

Emīls Kivlenieks: “Bet zini, labiem cilvēkiem vienmēr veicas!”

Juris Hiršs: “Jā!”