Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

4 komentāri

3. septembra vakarā kanālā TV3 debitēja šovs, par kuru runāsim visu rudeni – pasaulē slavenais dziedošo talantu šovs “X Faktors”. Priekšnesumus redzējām, tagad laiks pieķerties šova aizkulisēm.

Kamēr dalībnieki uzstājas uz lielās “X Faktors” skatuves, tikmēr viņa atbalstītāji ir šova vadītāja un dziedātāja Markusa Rivas gādīgajās rokās! Viņi kopā noklausās priekšnesumu aizskatuvē un izsaka savus komentārus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālāk dalībnieki dodas atpakaļ uz punktu, kur viņus sagaida citi dalībnieki un atbalstītāji!

Šova atlases viens raidījums tiek filmēts divās daļās, un, kamēr ir neliela pauze, tikmēr publikas uzmundrinātājs Renārs, tā teikt, uzkurina skatītājus!

Arī dalībnieku vidū visi viens otru centās uzmundrināt un nomierināt! Helēnu Jubalti atbalstīt bija ieradušies viņas lielākie fani – ģimene!

Jau titula “Šova vecākais dalībnieks” ieguvušais Ivans, uzstājoties aiz uztraukuma aizmirsa dziesmas vārdus, bet tas viņa rezultātu nemainīja, un žūrija lēma, ka arī viņš tiks otrajā kārtā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl