Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

4 komentāri

3. septembra vakarā kanālā TV3 debitēja šovs, par kuru runāsim visu rudeni – pasaulē slavenais dziedošo talantu šovs “X Faktors”. Priekšnesumus redzējām, tagad laiks pieķerties šova aizkulisēm.

Kamēr dalībnieki uzstājas uz lielās “X Faktors” skatuves, tikmēr viņa atbalstītāji ir šova vadītāja un dziedātāja Markusa Rivas gādīgajās rokās! Viņi kopā noklausās priekšnesumu aizskatuvē un izsaka savus komentārus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālāk dalībnieki dodas atpakaļ uz punktu, kur viņus sagaida citi dalībnieki un atbalstītāji!

Šova atlases viens raidījums tiek filmēts divās daļās, un, kamēr ir neliela pauze, tikmēr publikas uzmundrinātājs Renārs, tā teikt, uzkurina skatītājus!

Arī dalībnieku vidū visi viens otru centās uzmundrināt un nomierināt! Helēnu Jubalti atbalstīt bija ieradušies viņas lielākie fani – ģimene!

Jau titula “Šova vecākais dalībnieks” ieguvušais Ivans, uzstājoties aiz uztraukuma aizmirsa dziesmas vārdus, bet tas viņa rezultātu nemainīja, un žūrija lēma, ka arī viņš tiks otrajā kārtā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl