Komentāri
Mums kopā ir spēks! Pēc Bez Tabu sižeta sen sasāpējusi problēma tiek atrisināta “turbo  ātrumā”! FOTO

Raidījums Bez Tabu ar prieku palīdz visiem, kuri nonākuši situācijās, ar kurām paši netiek galā, vai ziņo par vietām, kas jau gadiem netiek uzlabotas, un, lai cik ļoti tiktu bakstīti atbildīgie dienesti, viņi vienkārši neieklausās. Ar šādu situāciju saskārusies arī kāda raidījuma skatītāja, kura par Kobes parka kāpnītēm sašutusi jau divus gadus. Pēc Bez Tabu rādītā sižeta viņa atrakstījusi vēstuli!

Sāpe skatītājai bija par kāpnītēm Kobes parkā – spied šeit, lai redzētu kādas tās izskatījās pirms dažām dienām!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Labdien! Jā – “Bez Tabu” sižets lietai piešķir turbo apgriezienus! Solīts 7. maijā kāpnītes Kobes parkā būšot gatavas, bet skat, – 3. maijā darbs pabeigts!

Vārdu sakot: juka pa gaisu smiltis un spalvas – 2. maijā sāka, 3. maijā pabeidza … no darba varas likten’s trīs…

Novērtējot padarīto, kas 2 gadus tika apspriests, projektēts, saskaņots, izsolīts, ēterā palaists – nu tāds “pusčiks” sanācis. Kāpnītes pašas – ideālas!

BET lielais nezināmais – kam domāta tā slīpā “nošļūktuve”? Tik asā leņķī, tik stāva, slidena – ar bērnu ratiņiem nobraukt nevarēs, bērns ar savu mazo trīsritenīti drīzāk cietīs smagā avārijā, arī rāms un ne padsmit gados riteņbraucējs neriskēs pa tādu nobrauktuvi laisties lejā, nemaz nerunājot par iespēju no parka puses uzbraukt augšā.

Tad kam tā domāta – tik ilgi projektēta un konkursos sludināta? Krišjāņa Barona ielas mazā māsa? Ar cieņu – Aina!”

Foto

Lasi vēl