“Mums ir vislabākā komanda!” Latvijas un Eiropas labākie pludmales volejbolisti gatavi Eiropas čempionātam

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Pievienot komentāru

Dots starts pludmales volejbola čempionātam, kas norisinās Jūrmalā, Majoros. Organizatori apstiprinājuši, ka visi sportisti ir ieradušies pilsētā un gatavi turnīram. Čempionātu atklās sieviešu sportistes, īkšķi jātur arī par mūsu dāmu duetu Tīnu Graudiņu un Anastasiju Kravčenoku.

Jūrmala, kas jau vēsturiski uzskatīta par Latvijas pludmales volejbola galvaspilsētu, uzņēmusi Eiropas elites sportistus. Latvijas Volejbola federācijas valdes loceklis Kaspars Timermanis atklāj, ka, ņemot vērā distancēšanās un citus drošības pasākumus, bijis īpaši jādomā par to, kā dalībniekiem droši un ērti ierasties čempionāta norises vietā.

Kaspars Timermanis
Latvijas Volejbola federācijas valdes loceklis

Poļu pārstāvji bija vieni paši lidmašīnā, kas ir mūsdienu aviosatiksmes burvība. Viena mediju pārstāve arī viena pati lidoja reisā no Varšavas ar piecu cilvēku apkalpojošo personālu. Tas arī bija viens no lielajiem izaicinājumiem.

Tāpat arī rūpīgi domāts par sportistu un apmeklētāju drošību čempionāta laikā. Nodrošinātas sejas maksas, dezinfekcijas līdzekļi. Teritoriju sākuši iekārtot jau laikus – augusta beigās. Izbūvētas tribīnes ar trīs tūkstošiem sēdvietu, jaunums ir vietas fanu zonā. Lai arī sēdvietu skaits ir gana liels – tās nebūs piepildītas, jo domāts par to, lai starp cilvēkiem, kas nav no vienas mājsaimniecības, ir iespēja ievērot drošu distanci.

Kaspars Timermanis
Latvijas Volejbola federācijas valdes loceklis

Esam ar pašu labāko komandu, tā ir mūsu rīcībā! Visi ir priecīgi par brīnišķīgo laiku, tāpēc turnīrs var sākties.

Čempionāts norisināsies no 15.-20. septembrim. Turnīram var sekot līdzi arī Go3, kanālā TV3 sport 2.