Modes mākslinieks Dāvids nesaņem ielūgumu pats uz savu mēteļu prezentāciju!

5 komentāri
Modes mākslinieks Dāvids nesaņem ielūgumu pats uz savu mēteļu prezentāciju!
Foto: LETA

Rīgas modes nedēļas ietvaros studijā “LE BEAUTE” prezentēta modes mākslinieka Dāvida radītā mēteļu līnija “Ek’lērs”. Katram mētelim pat dots savs nosaukums, piemēram, “Ziedu pļava”, “Preztižs”, “Šiks”. Modes skati apmeklēja sabiedrībā zināmas personas, tikai trūka paša pasākuma vaininieka – modes mākslinieka.

Pasākuma vadītāja un organizatore, dziedātāja Liene Šomase atgādināja, ka Dāvids ir skandaloza personība, un vēl pirms pasākuma pats mākslinieks esot teicis, ka nevēloties to izjaukt, tāpēc neieradīšoties.

Foto: LETA

Foto: LETA

Liene Šomase

Vai cilvēki neierodas uz stipriem pasākumiem? Laikam Dāvids jutās vājš, bet viņš ir ļoti talantīgs mākslinieks.

Uzņēmēja Marika Ģederte ironizēja, ka, iespējams, mākslinieks ir devies uz kādu citu modes skati, jo sākusies Rīgas modes nedēļa. Varbūt tāpēc neieradies pats uz savu tērpu demonstrāciju. Savukārt mūziķis Guntis Veits smēja, ka Dāvids iespējams tieši savas skates laikā iedvesmojas jauniem darbiem.

Komentē Dāvids

Modes mākslinieks Dāvids telefonsarunā atzina, ka nav apmierināts ar to, kā pasākums ticis organizēts. Viņa vīzija par to, kā modes skatei būtu jāizskatās, bija gluži citādāka, un viņa vēlmes netika ņemtas vērā.

Turklāt mākslinieks pat neesot saņēmis ielūgumu uz prezentāciju, tāpēc nolēmis šo pasākumu papildus nereklamēt un neapmeklēt. Viņš atvainojas tiem cilvēkiem, kurus uzaicinājis, un atvainojas arī visiem pārējiem skates apmeklētājiem.

Ieskatu pašā pasākumā vārēsiet vērot raidījumā Bez Tabu 1. novembrī plkst. 19.35!

TOP komentāri

 • Aija
  +1 +1 0

  Aija

  Zinot šo salonu, vispār nebrīnos, ka kaut kas nozagts, kaut kas solīts un neizpildīts, kāds apmānīts, piekrāpts. Aiz muguras jau noteikti Dace Kurcalte stāv, bet par to jau nevienam neteiksim, jo viņas vārds galīgi labi nekotējas...
 • Pita
  +1 +1 0

  Pita

  Pasākums tiešām bīja izgāzies, vieta pilnīgi nepiemērota, kkāds friziersalons kam pietrūkst klientu. Viesi- trīs priežu pseido prominences ar atstrādātiem garlaicīgiem, sausiem tekstiem, par pasakaino bagātību un sengvičiem )))
 • Agnese

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl