Mobilā aplikācija, kas atpazīs jebkuru dzīvnieku – ērti un aizraujoši!

1 komentārs
Mobilā aplikācija, kas atpazīs jebkuru dzīvnieku – ērti un aizraujoši!
Foto: Ekrānuzņēmums

Berlīnes zooloģiskā dārza apmeklētājiem jau kopš vasaras vidus ir iespēja visu nepieciešamo informāciju par tā iemītniekiem uzzināt, izmantojot mobilo lietotni.

Lai aplikācija darbotos, mobilais tālrunis jāpavērš pret dzīvnieku, tā viņu piefiksē un parāda attiecīgās sugas aprakstu. Izmantojot šo lietotni, iespējams arī viegli orientēties zoodārza kartē un piedāvātajos pakalpojumos.

Aplikācija ir eksperiments, ko tagad zoodārza darbinieki cenšas pilnveidot kopsolī ar izstrādātājiem. Zīmīgi, ka šo moderno iespēju pirmais Eiropā piedāvā viens no visvecākajiem zoodārziem. Berlīnē tas atvērts kopš 1844. gada.

Foto


Tā kā Berlīnes zooloģisko dārzu apmeklē tūristi no ļoti daudzām valstīm, nodrošināt informācijas stendus visās valodās ir utopija! Mobilā aplikācija ar šo uzdevumu tiek galā daudz labāk – tā darbojas gan franču, gan krievu, gan itāliešu, gan citās valodās!

Katru gadu Berlīnes zoodārzu apmeklē vairāk nekā 3 miljoni cilvēku! Tas ir atvērts 365 dienas gadā, un te vienkopus iespējams aplūkot 20 tūkstošus dzīvnieku.

Video

1 komentārs