Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

1 komentārs

31 gadu vecais Kārlis un 50 gadus vecais Gints 4. maijā uzsāka braucienu airu laivā, lai saviem spēkiem šķērsotu Atlantijas okeānu. Vīri ceļā bija iecerējuši pavadīt 90 līdz 100 dienas, taču dažādu apstākļu dēļ piedzīvojums ilga 142 dienas.

Kārlis Bardelis, piedzīvojumu atradējs

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gribējām saglabāt piedzīvojuma ideju – pārbraukt pāri okeānam bez motorizēta transporta palīdzības. Nokavējām gan olimpiskās, gan paraolimpiskās spēles. Vienā naktī Gints airējot aizmiga, vilnis viņu uztrieca airim, kā rezultātā tika salauztas ribas.

Iespaidīgā ceļojuma laikā vīri neiztika bez veselības problēmām, kā rezultātā bija apgrūtināta airēšana. Abi drosminieki stingri ievēroja grafiku – 2 stundas airē, 2 atpūties, līdz sasniegts okeāna otrs krasts.

Gints Barkovskis, devās airu laivā uz Rio

Esmu savās lauku mājās Zosēnos, kur rakstu grāmatu par ceļojumu. Praktiski redzējām visu, izņemot nāriņas. Redzējām bruņurupučus, roņus, haizivis, delfīnus, vaļus, kā arī retās sauleszivis.

Mēs vēl pusē nebijām, kad bija skaidrs, ka nepaspēsim uz olimpiskajām spēlēm. Turpmākā nedēļā nebija pārāk priecīga.

Kārlis atklāj, ka jau šobrīd gatavojas jaunam piedzīvojumam, kurā paredzēts velobrauciens pa Dienvidameriku, kā arī Klusā okeāna šķērsošana tajā pašā airu laivā. Kā ceļabiedre izraudzīta Kārļa draudzene Linda.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl