Komentāri

Vecgada vakarā televīzijas skatītājus priecēs koncertspēle “Es šonakt būšu laimīgs”! To vadīs leģendārā šova “Dziesmu duelis” vadītāji Baiba Sipeniece-Gavare, Uldis Marhilevičs un Normunds Jakušonoks. Tam par godu pašmāju spilgtākie mūziķi un TV3 spožākās zvaigznes iedziedājuši kopdziesmu!

2017. jaunā gada sagaidīšanas kopdziesmu izvēlējusies koncertspēles vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare. Viņa Guntara Rača un Raimonda Paula radīto dziesmu Es šodien esmu laimīgs dēvē par himnu pašiedvesmai!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uldis Marhilevičs piedalīties šajā koncertspēlē piekritis nedomājot, jo priecīgs atkal būt kopā ar šova “Dziesmu Duelis” komandas biedriem – Baibu un Normundu. Savukārt dalībnieku vidū redzēsiet tādus ievērojamus dziedātājus kā Viktors Lapčenoks, Olga Rajecka, Māra Umpane-Holšteine un Samanta Tīna. Neiztikt arī bez iemīļotajiem TV3 seriālu aktieriem – Līgu Zeļģi un Regīnu Devīti.

Dziedātāja Māra Umpane-Holšteine atklāj savu veidu, kā mācījusies kopdziesmas vārdus. Nejauši kopā ar vīru un meitiņu radījuši spēli, tās noteikumi šādi – pārītis, vēlams mamma ar tēti, dejo, un bērns cenšas abiem iespraukties pa vidu, pēc Māras meitas vārdiem – saplēst!

Un kad tas izdarīts, tad atkal tiek mainītas lomas.

Māra Upmane-Holšteine, dziedātāja

Tā visu laiku visi mainās lomām. To var spēlēt jaunā gada naktī, pagriežot skaļāk TV ekrānu. Var spēlēt kaut vai sešdesmit cilvēki, galvenais vajag vienu, kuram nav pārītis!

Ieskats kopdziesmas tapšanas aizkulisēs Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl