Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

4 komentāri

Ģimenes galva Normunds, plānojot ceļojumu uz saulaino Tenerifi, aviobiļetes iegādājās starpnieku mājaslapā. Rezultātā viņš jau vairāk nekā trīs mēnešus nevar atgūt samaksāto naudu.

Tiekoties ar raidījuma Bez Tabu filmēšanas komandu, vīrietis gatavs publiski atzīt, ka neklausījās sievas brīdinājumos. Rezultātā ģimenes maciņš krietni saplacis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Normunds

Cienītā man teica, ka nevajag maksāt. Neklausīju sievu. Sievas ir jāklausa. Viņām ir kaķu intuīcija, labi zina, uz kuru pusi krist, kā krist. Bet vīrs kā kuģis iet taisni…

Bet kādēļ Normunds to tikai tagad sapratis? Viņš pērnā gada septembrī internetā sāka meklēt aviobiļetes, lai kopā ar ģimeni dēla pavasara brīvlaiku pavadītu dienvidos. Bet nekā! Vairāk skaties šeit!

Šķiet, šī ir viena no retajām reizēm, kad vīrietis ir gatavs atzīt sievas pārākumu. Kā ir Jūsu ģimenē?

Vai uzskati, ka sieva ir jāklausa? Saistītais raksts

Rezultāti:
71%

Jā, protams

27%

Daudzreiz viņai nav taisnība, bet jāklausa

2%

Kategoriski nē, sievas neko nezina

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl