Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

3 komentāri

Jau 22. reizi Dailes teātrī pulcēsies Latvijas mūziķu cienītāji, paši dziesmu izpildītāji un žūrija, lai godinātu balvu ieguvējus Mūzikas ierakstu gada balvā “Zelta Mikrofons”.

Par mūziķu iekļūšanu topā rūpējas īpaši izraudzīta žūrija, taču ir viena nominācija, kurā galvenais vērtētājs ir tauta! Tā ir T/P “Alfa” gada dziesma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

T/P “Alfa” gada dziesmai izvirzītas desmit kompozīcijas. Tostarp Intara Busuļa skaņdarbs “Nākamā pietura – Depo”. Aplūkojot urnas, top skaidrs, – mūziķa dziesma ir starp klausītāju iemīļotākajām un šobrīd ierindojas trešajā vietā.

Intars Busulis

Intars Busulis
mūziķis

Kā būs, tā būs! 3. vieta nav 103. vieta, tā ir ļoti forša vieta. Man jau liekas, ka man piestāv šī dziesma un prieks, ka cilvēki balso!

Pie balsošanas kastītēm aktīvi drūzmējas cilvēki, lai atdotu balsi par savu favorītu. Šā brīža novērojumi liecina, ka pārliecinošs balsu izrāviens ir grupai “Bermudu Divstūris”.

Iepriekš iemīļotākās dziesmas izpildītājs saņēmis naudas balvu. Šogad viss ir mainījies – katra iemestā žetona vērtība ir trīs centi. Uzvarētājdziesmas balsu kopskaits izveidos summu, kura tiks ziedota atbalsta fondam “Līdzskaņa”.

Atis Zviedris

Atis Zviedris
mūziķis

Nauda tiks likta lietā, lai palīdzētu kādam mūziķim vai radošai personībai, kas ir nonākusi kādās dzīves grūtībās.

Atis Zviedris atklāj, ka šobrīd nauda ir nepieciešami vairākiem mūziķiem. Tostarp Rolandam Ūdrim, Harijam Zariņam, Robertam Gobziņam, Arnim Mednim un citiem. Šobrīd esot palīdzēts septiņiem mūziķiem, bet tā rinda kļūstot arvien garāka.

Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” svinīgā ceremonija norisināsies 27. februārī, Dailes teātrī.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl