Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

5 komentāri

Starp siguldiešiem strauji izplatījusies ziņa par vīrieti, kurš, ziemas spelgonī guļot uz zemes, dienas pavada mežā pie Siguldas.

Sazinoties ar aculieciniekiem, Bez Tabu izdodas noskaidrot aptuveno vīrieša apmešanās vietu. Tā ir Vidzemes šosejas malā, meža ielokā netālu no Lorupes. Sākotnēji vīrieti neizdodas atrast, taču tad filmēšanas komanda pie apvāršņa pamana no plēves izveidotu pajumti.

Bez Tabu komandas saucieni pamodina vīrieti, kurš izskatās pamatīgi pārsteigts par agrajiem rīta viesiem. Aptuveni 40 gadus vecais vīrietis ir nerunīgs, taču atklāj, ka ir Lietuvas pilsonis un Siguldas pievārtē dzīvo kopš pērnā gada oktobra.

Nevēlas atklāt savu vārdu

Man viss ir kārtībā, palīdzība nav nepieciešama. Šādā veidā esmu bijis 17 valstīs. Mani zina visi prezidenti, mani zina arī Dalailama, arī Sanfrancisko mani zina. Es nemeloju.

Vīrietis atklāj, ka, par spīti tam, ka guļ praktiski uz kailas zemes, viņam nav auksti. Apģērbu un ēdienu atrod atkritumu konteineros. No Bez Tabu piedāvātās palīdzības atsakās, līdzīgu atteikumu saņēmuši arī Siguldas sociālā dienesta darbinieki, kuri meža miteklī viesojās pēc Siguldas pašvaldības policijas aicinājuma.

Likumsargi pārbaudījuši vīrieša identitāti un atklājuši, ka kungs neatrodas meklēšanā. Pēkšņais ciemiņš apmeties uz privātīpašnieka zemes, kuru pašvaldības policisti tuvākajā laikā informēs par nelūgto viesi.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl