“Mēs vienmēr 18. novembri svinam Talsos!” Mūziķis Intars Busulis par savu sajūtu, valsts svētkus gaidot

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

1 komentārs

Par godu valsts svētkiem kanāls TV3 piedāvā īpašu 18. novembra koncertu, kurā uzstāsies Latvijā populārākie mūziķi, taču vakara vadītāju pienākumus uzņēmušās radio “Star FM” ētera personības.

Radio dīdžejs Jānis Romanovskis atklāj, ka pilnā sastāvā “Star FM” komanda uz skatuves kāps pirmo reizi. Īpašu saviļņojumu rada arī fakts, ka tas ir tieši valsts svētku koncerts. Jāpiebilst, ka bez mūziķu uzstāšanās skatītājus priecēs arī īpaši sagatavoti stāsti ar dažādu amatu lietpratējiem. Piemēram, maizes cepēju, adīšanas meistari un podnieku.

Jānis Romanovskis
Radio “Star FM” ētera personība

Mēs koncerta laikā izstāstīsim arī mūsu skatītāji un klausītāju stāstus, jo vēl pirms koncerta ierakstīšanas, mēs jautājām cilvēkiem, kas ir viņu Latvijas garša, sajūta vai notikums, kas saistās ar Latviju. Apkopojot šos rezultātus ir tapuši stāsti par to, kas mums pašiem ir Latvija. To arī koncertā varēsiet redzēt.

Uz krāšņās skatuves kāps tādas grupas kā “Prāta Vētra”, “Instrumenti”, “Musiqq”, “Carnival Youth” un citas. Ar savu mūziku priecēs arī Intars Busulis, kuram valsts svētku vakars asociējas ar klātu galdu, gardiem ēdieniem, sarkanbaltsarkanās krāsās, un Latvijas karogu mastā.

Intars Busulis
mūziķis

Turēsimies kopā, aizdomāsimies viens par otru šajā laikā, un mēs tiksim pāri visām neražām! Latvijai, hip, hip, urā!

Seko līdzi svētku koncertam 18. novembrī pulksten 20.40 kanālā TV3!