Meitenes kronē “Pirmā skūpsta” smukulīti! Kas ir šis siržulauzējs?

17 komentāri
Meitenes kronē “Pirmā skūpsta” smukulīti! Kas ir šis siržulauzējs?
Foto: Personīgais arhīvs

Mārtiņš divos vārdos raksturojams kā “pozitīvisma bumba!” Spēs sasmīdināt un ieinteresēt ikvienu, ar kuru atradīsies vienā telpā. Meitenes! Šis puisis vēl joprojām ir brīvs, bet tikai līdz Valentīna dienai, jo, kurš zina, varbūt tieši Mārtiņam šovā “Pirmais skūpsts” izdosies atrast savu otro pusīti!

Mārtiņa dzīves moto – “nekad nav par vēlu, ko mainīt!” Puisis no attiecībām ir brīvs nedaudz vairāk kā mēnesi, bet jau gatavs mesties jaunos piedzīvojumos un mīlas meklējumos. Puisim ļoti patīk meitenes, kuras smaida un dara to bieži.

Ja jāraksturo savs ideāls, tad puisim ir svarīgi, lai meitenes galvā nav tukšums! Ja ar šo cilvēku nav, par ko parunāt, un viņai nav sava viedokļa, tad viss pārējais – izskats, ģērbšanās stils vai mūzikas gaume – ir mazsvarīgs!

Mārtiņam ļoti patīk atpūta dabā. Viņa kvēlākais sapnis ir apceļot pasauli 70 dienās! Tagad puisis meklē sev piemērotāko kompanjonu un tāpēc dalību šovā uztver kā vienu no veidiem, kur meklēt savu izredzēto!

Puisim ir ļoti daudz hobiju – viņš aktīvi sporto, piedalās amatieru teātrī, nodarbojas ar peldēšanu! Mārtiņu visvieglāk iepriecināt ir, pagatavojot briedi, lai cik neierasti tas neizklausītos, tas ir viņa mīļākais ēdiens.

Līdz šim par neaizmirstamāko piedzīvojumu dēvē savu ceļojumu uz Portugāli, kur nodzīvojis aptuveni piecus mēnešus, taču dullākais, uz ko puisis būtu gatavs parakstīties, ir lēciens ar izpletni!

Visvairāk cilvēkos novērtē atklātību, pozitīvismu un tiešumu, bet atbaida cilvēki, kuri ir neizlēmīgi un pastāvīgi kavē!

Valentīna dienas Bez Tabu romantiskākajā eksperimentā “Pirmais skūpsts” jums būs iespēja šo smukulīti redzēt TV ekrānos! Turam īkšķus un tiekamies jau 14. februārī!

Foto

17 komentāri