Medniece no Latvijas pieņēmusi izaicinājumu pierādīt, ka var godam pārstāvēt mūsu valsti pasaules skaistumkonkursā

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

2 komentāri

Medniece, sportiste, motocikliste, sieva, mamma latviete Egita Neško no Ķekavas pārstāvēs mūsu valsti vienā no šobrīd prestižākajiem pasaules skaistumkonkursiem ”Mrs. Elite Beauty Queen 2018”.

Raidījumam “Bez Tabu” stāsta, ka neuzskata, ka tas ir skaistuma konkurss, bet gan iespēja izpausties sievietēm pēc trīsdesmit. Piekritusi tajā piedalīties, lai iedvesmotu vienaudzes.

Viņa ir aktīva sieviete, kura vienmēr cenšas sevi pilnveidot, nekad neapstājas pie sasniegtā. Tiecas pēc dažādām nodarbēm, kas sniedz kārtīgu adrenalīna devu. Egitai patīk ātrums. Viņa ir šofere ar stāžu, stūrē ne tikai automašīnas, bet katru dienu brauc arī ar motociklu, ir aktīva dzīvesveida piekritēja, noskrējusi pat 42 km maratonu. Skrien katru rītu. Egita ir arī medniece un darbojas Latvijas Sieviešu medību klubā. Jau nomedījusi bukus, lapsas, pat fazānu. To gan skaistumkonkursā parādīt nevarēs, tāpēc tagad apgūst deju.

Jau tagad esot ieguvumi: gatavojoties konkursam, apguvusi elegantu skatuves gaitu, iemācījusies pozēt fotokameru priekšā un citas prasmes.

Konkurss ”Mrs. Elite Beauty Queen 2018 ” šogad notiek Latvijā: Rīgā un Jūrmalā. Kā veiksies Egitai, uzzināsim finālā, kas risināsies jau šo ceturtdien Rīgā.

Foto

2 komentāri