Māsas ar caru asinīm! Iespējams, visu laiku krāšņākās aizkrauklietes, kuras apbūra ikvienu

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

7 komentāri

“Bez Tabu” 20 gadu jubilejas jūtīs, turpinot notraust putekļus no krāšņākajiem mīlas stāstiem, slavas saulītē vēlreiz izceļam trīs ekstravagantas māsas no Aizkraukles, pie kurām “Bez Tabu” viesojās tālajā 2003. gadā. Viņas vienoja savstarpēja mīlestība un apskaužams dzīvesprieks pat pieklājīgā vecumā. Tāpat “māsiņas-krāsiņas” apgalvoja, ka dzīslās plūst aristokrātiskas asinis, jo esot radniecīgas ar Krievijas impērijas cariem. Dāmas, cienot savus slavenos senčus, ieturēja aristokrātisku uzvedības manieri un ģērbšanās stilu, tāpēc, domājams, ikviens atskatījās, ja katra atsevišķi vai visas kopā pagāja garām.

Māsas sirmgalves Marina, Tamāra un Ariadna dzīvoja Aizkrauklē, parastās bloku mājās, bet viennozīmīgi izkrāsoja nereti pelēcīgo mikrorajona dzīvi. Tērpušās smalkās un krāšņās štātēs, viņas soļoja pa Aizkraukles ielām augstu paceltām galvām, jo visas vienoja apziņa, ka ir radniecīgas ar Krievijas impērijas cariem Aleksandru II un Borisu Godunovu.

Marina
apgalvoja, ka ir caru ciltskoka sastāvdaļa

Mūsu ciltskoks ir ļoti sarežģīts. Tajā iepinušās Krievijas vēstures lauskas, radniecība ar cariem Borisu Godunovu, Aleksandru II.

Diemžēl, kā tolaik stāstīja māsas, dokumenti, kas pierādītu viņu saistību ar Krievijas impērijas aristokrātiju, esot pagaisuši jau sen. Būdamas aristokrātiska ciltskoka sastāvdaļas, ir jāietur attiecīgs stils, tā savu ekstravaganto tērpšanos pamatoja māsas.

Marina
apgalvoja, ka ir caru ciltskoka sastāvdaļa

Tā ir norma. Tā nav izrādīšanās. Es ģērbjos tā, kā pieprasa dvēsele.

Ļoti īsus apģērbus nedrīkst nēsāt, tas nav pieklājīgi! Nedrīkst puišus ķircināt!

Divas no māsām tolaik jau bija pavadījušas dzīvesbiedrus aizsaulē, kamēr vēl trešās māsas tolaik vēl spraunais vīrs Konrāts lepojās ar savu aristokrātisko sievu un ļāva viņai savu statusu rādīt, kā vien pašas sirds kāro, tāpēc neaizrādīja par tērpu izvēli.

Viena no māsām – Ariadna – bija radoša būtne – rakstīja dzeju, savus garadarbus veltot konkrētām personām. Viņu iedvesmoja arī maestro Raimonds Pauls.

Ariadna
viena no māsām, cerēja, ka iedvesmo maestro

Es viņam rakstu, viņš saņem. Es viņam lūdzu neatbildēt. Lai tikai saņem. Esmu viņam veltījusi daudz dzejoļu. Kā apliecinājumu, ka saņēmis, atsūta ziediņu. Pastniece parakstās, ka to man pasniegusi.

Savukārt vecākā māsa Tamāra “Bez Tabu” kameras priekšā atzinās, ka viņai ļoti simpātisks šķiet tālaika Aizkraukles mērs.

Tamāra
neslēpa simpātiju

Man ļoti patīk mūsu pilsētas mērs. Ļoti simpātisks, delikāts vīrietis. Mums uzdāvināja krūzīti. Adočkai un man ar uzrakstu. Iedeva arī vizītkarti un teica, ka varam vērsties pie viņa jebkurā laikā.

Māsām patika arī dziedāt un dejot, ko cēli demonstrēja arī “Bez Tabu” komandai. Strīdus par to, vai māsās plūst caru asinis, atstāsim vēsturnieku ziņā, bet skaidrs ir viens – vienaldzīgi šīm dāmām garām nepagāja neviens. Aizkraukle var lepoties, ka tai bijusi šāda māsu trīssavienības rota!