“Mans trīs gadus vecais dēls ir veģetārietis!” Veselības nozares speciālisti komentē bērnu un jauniešu vēlmi atteikties no gaļas

Latvijā arvien lielāku popularitāti gūst veģetārisms un vegānisms – domu par atteikšanos no konkrētiem produktiem apsver arī bērni un jaunieši, tāpēc aktualizējas jautājums par to, vai tas nekaitē augoša organisma veselībai.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Cacachuete Sin Piel Origen

  Cacachuete Sin Piel Origen

  Pat WHO (World Health Organisation) atzīst, ka vegāniska diēta ir piemērota cilvēkam jebkurā dzīves posmā. Un dabūt visas nepieciešamās uzturvielas nemaz nav tik sarežģīti.
  • Kļaviņš

   Kļaviņš

   Deselības ministrijas pārstāve acīmredzami ir teorētiķe, kas nekad pati nav pamēģinājusi. Citādi viņa neteiktu, ka tas ir "ļoti grūti".
 • Mr.Veselīgais

  Mr.Veselīgais

  Ja gribas zināt, ko domā pasaules līmeņa veselības iestādes par šo situāciju, nevis organizācija, kas atļauj valstij ierindoties vienām no pirmajām vietām Eiropā sirds un asinsvadu slimnieku topā, kā arī ar lieko svaru, tad diemžēl viņu vārdiem ir grūti ticēt... pluss kurš ārstē vēl hronikas slimības ar zālēm, tas taču jau labu laiku skaidrs, ka tas ir viņu galvenais peļņas avots, jo tie cilvēki tik nomāc simptomus, bet īsti veselāki netiek if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }
 • Tas ir normāli!

  Tas ir normāli!

  Man pašam ir 14, esmu veģetārietis jau 3 gadus. Jūtos ļoti labi un neviens nevienu neiespaido, manā ģimenē veģetāriešu nebija. Tagad pats mammu pat esmu tam pievērsis. Tas mūsdienās ir normāli. Meitene pareizi teica, ka vajag tak domāt ar galvu... Bet nu katra brīva izvēle... Taču vismaz painteresējaties, Reiters arī atzina, ka tas ir normāli. Un vispār ir pierādīts, ka cilvēks ir dzimis zālēdājs, jo nekad nav bijis plēsējs. Mūsu zobi tam nekad nav bijuši piemēroti.
 • cx
 • Veģ.

  Veģ.

  Es pati esmu veģetāriete no apm.8 g.v. un jau 19 gadus.
  Asins analīzes un bioķīmija normas robežās, t.sk., dzelzs, hemoglobīns, sārmainā foafatāze, B12, citu veidu vitamīni, utt.
 • >:-)

  >:-)

  Večveidīga meitenīte, ar sajūsmu, vecāku sakūdīta , vankšķ par veģetārisma izcilo "veselīgumu ", tfu !!!
 • Māris
  • Elina
   • >:-)

    >:-)

    Es taču saku, večveidīga "meitene".
    Par sunīšu gatavošanu skatĪt, deadfoodpunktscom .
    Tikai tur var uzzināt , kā gatavot suni un citus, eksotiskus dzīvniekus . Laikam, ģimenīte nospriedusi, ka suns nav garšīgs ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!