”Mani šovā pieteica tētis!” astoņpadsmit gadus vecais Kristiāns atklāti par dalību ”Pirmajā skūpstā”!

36 komentāri
”Mani šovā pieteica tētis!” astoņpadsmit gadus vecais Kristiāns atklāti par dalību ”Pirmajā skūpstā”!
Foto: Pirmā skūpsta dalībnieks

It kā saka, ka mīlestība atnāks tad, kad to vismazāk gaida, bet šoreiz tā neliekas astoņpadsmit gadus vecam ķekavietim ar tēvu. Kristiāns ir puisis, kuram attiecības parasti beidzas nesaderības dēļ, bet šoreiz Bez Tabu romantiskākajā eksperimentā ”Pirmais skūpsts” puisis cer atrast īstu mīlu!

Lai atrastu savu mīļoto, Kristiāns reģistrējies vairākos iepazīšanās portālos un devies uz dažādiem pasākumiem. Puisis arī piekopj aktīvu sporta dzīvi – viņa galvenais hobijs ir riteņbraukšana.

Kristiānu pieteikties šovam pamudinājis tētis, jo, viņaprāt, jau šajā vecumā dēlam nepieciešama kaut kāda stabilitāte! Kristiāns pats sevi raksturo kā jautru un sportisku jaunieti, kurš savā dzīvē pieredzējis jau trīs attiecības.

Izveidot stabilu ģimeni un izveidot ģimenes uzņēmumu ir pašlaik Kristiāna lielākie dzīves mērķi, kuru sasniegšanai velta visu savu laiku! Tādēļ arī pieteicies šovam “Pirmais skūpsts” un cer, ka lielie dzīves meklējumi mīlas frontē noslēgsies līdz ar dalību romantiskajā eksperimentā!

Puiša dzīves moto: dzīvot katru dienu kā pēdējo! Viņš smejot atzīst, ka visvairāk cilvēkos kaitina, ja viņi liek uz sevi gaidīt! Trakākais, uz ko puisis būtu gatavs parakstīties savā dzīvē, esot lēciens ar izpletni!

Foto

Ar visiem šova dalībniekiem Tev ir iespēja iepazīties www.beztabu.lv, bet šovu “Pirmais skūpsts” TV ekrānos varēs vērot jau 14. februārī!

36 komentāri