“Mana iesauka bija Kurmis.” Cik daudz šova “X Faktors” dalībnieki un žūrija zina viens par otru?

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Šova “X Faktors” otrās sezonas talanti aizvadījuši jau piecas tiešraides, turklāt dalībnieki “Rīgas Kinostudijā” pavada visu svētdienu, jo pirms tiešraides ir vairāki mēģinājumi. Raidījums “Bez Tabu” devās pārbaudīt, cik daudz dalībnieki zina viens par otru.  

“Visu svētdienu esam “Rīgas Kinostudijā”, jo visas dienas garumā notiek mēģinājumi, taču ir arī laiks atpūtai, tad tiekamies ofisā, pārrunājam dzīves, uzdodam jautājumus,” tā pirms tiešraides raidījumam “Bez Tabu” stāstīja “X Faktors” dalībnieks Didzis Melderis.

Didzim arī tika uzdots pirmais uzdevums, parādīta kāda dalībnieka bērnības fotogrāfija, taču Didzis bez kolēģu palīdzības nespēja atpazīt tajā Mārtiņu Strodu no grupas “Baritoni”.

Savukārt Didzis raidījumam “Bez Tabu” atklāja, ka viņam bērnībā bijušas divas iesaukas – Digimons un Digburgers. Šova “X Faktors” žūrijas pārstāvis Intars Busulis minēja, ka Digimons varētu būt Aija Auškāpa, bet Digburgers Reinis Sējāns.

Arī Intars atklāja savu jaunības dienu iesauku un vēlējās, lai tās atminēšana tiktu uzticēta kolēģim Reinim Sējānam. “Vai Reinis zina, kāda bija mana iesauka? Bērnībā vai jaunībā, nu es jau biju paprovējis cigaretes un aliņu, mana iesauka bija Kurmis,” sacīja Intars Busulis. Vai Intara iesauka tika atminēta, un par ko bērnībā vēlējās kļūt Reinis Sējāns, to skaties “Bez Tabu” sagatavotajā sižetā.

Foto

1 komentārs