“Gribētu vismaz pasēdēt uz tā krēsla!” Šovs “X Faktors” Intara Busuļa brālim beidzas, vēl īsti nesācies

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Pievienot komentāru

Dziedošo talantu šova “X Faktors” pirmais krēslu izaicinājuma raidījums izskanējis, un žūrijas locekle Aija Auškāpa izvēlējusies savu četrinieku. Starp pretendentiem uz vienu no krēsliem bijis arī Intara Busuļa brālis Lauris, kurš Aiju tomēr līdz galam nepārliecinājis. 

Pirmajā sezonā Intara brālis nepiedalījies, jo mulsinājis fakts, ka brālis ir žūrijā. Šogad nolēmis izmēģināt spēkus uz “X Faktora” skatuves, tomēr neveiksmīgi. Pirms kāpšanas uz skatuves Lauris stāstīja, ka visi žūrijas locekļi viņam simpatizējot un cerēja vismaz uz mirkli apsēsties uz vienu no krēsliem, tomēr Aijas lēmums bijis nepielūdzams.

Pirms kāpšanas uz skatuves, aizskatuvē valda klusums un miers – dalībnieki aktīvi seko līdzi kolēģu priekšnesumiem, dāmas pie spoguļa pucējas, citi pie sevis atkārto dziesmu vārdus. Dalībnieki raidījumā manāmi mazāk pievērsuši uzmanību vizuālajam tēlam, vairāk fokusējoties uz muzikālo izpildījumu. Tomēr ne visi – dalībniece Dana uzskata, ka tēlam ir liela nozīme, tāpēc tērpusies garā, spīdīgā kleitā.

“Ja dalībnieks dzied kādu lirisku vai dramatisku dziesmu, tad džinsos un T kreklā tas nebūs nopietni,” uzskata Dana. Tomēr arī viņas priekšnesums nepārliecinājis žūriju, un dāma devusies mājās. Līdzīgi ir ar dalībnieci Sofiju, kura izpildīja Lady Gaga dziesmu un bija sagatavojusi arī priekšnesumu. Pēc žūrijas komentāriem jaunā māksliniece ir nesaprašanā par rezultātu. Uz jautājumu, vai viņai bija vieta uz krēsliem, Sofija ir pārliecināta, ka jā.

“Es nezinu, es tiešām nezinu! Es biju ļoti gatavojusies. Es centos, rādīju, ko varēju, centos improvizēt un domāju, ka man tas arī sanāca,” uzskata Sofija.

Tomēr cīņa ir tikai sākusies – jau nākamnedēļ mentors Reinis Sējāns izvēlēsies savu komandu.

Foto

Lasi vēl