Maira Brieža treneris: “Peress domā, ka Maira cīņas pazīst, taču mēs esam sagatavojuši pārsteigumus!”

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

13 komentāri

30. septembrī Latvijas bokseris Mairis Briedis aizvadīs cīņu pret bokseri Maiku Peresu no Kubas.

Brieža treneris Sandis Kleins atzīst, ka Maira veselības stāvoklis ir atbilstošs gaidāmajai cīņai. Viņš stāsta, ka laiku pa laikam gadās situācijas, kad bokserim iesāpas, piemēram, roka. Taču traumas neesot nopietnas un tās sadzīst divu dienu laikā.

Runājot par Brieža pretinieku Peresu, Maira treneris esot dzirdējis, ka bokseris no Kubas uzskatot, ka Maira cīņas zina. Tāpēc treneris Kleins kopā ar Briedi ir sagatavojuši jaunus cīņas paņēmienus, kurus Peress nebūšot gaidījis.

Sandis Kleins
Maira Brieža treneris

Mairis aug no cīņas uz cīņu un progresē. Es progresēju līdz ar viņu, tāpēc es domāju, ka Peresam nebūs tik viegli kā viņš ir domājis.

Briedis ir pirmais Latvijas bokseris, kurš ieguvis čempiona jostu kādā no prestižajām kategorijām. Tomēr šī cīņa prasa daudz nopietnāku sagatavošanos. Pirmo reizi Mairim rangā pretī stāsies kreilis!

Mairis stāsta, ka treniņu process bijis pilnīgi citāds. Taču viņš to, ka pretinieks būs kreilis sauc par labu pieredzi. Treniņu procesā tika mainīta taktika un pieeja pilnīgi visam.

Atklātā treniņa laikā Mairis rangā tiekas ar pašmāju bokseriem, kuri ir kreiļi. Tas palīdzot sagatavoties sestdienas cīņai, kura norisināsies Arēnā Rīga. Tiesa, arī šis fakts raisa papildus atbildību.

Sandis Kleins esot dzirdējis, ka arēna būšot pilna. Mairis neesot boksējis tik pilnā arēnā un trenerim šķiet, ka arī Peresam neesot bijusi iespēja cīnīties starp pārpildītām tribīnēm. Pats Mairis ir priecīgs, ka šī nozīmīgā cīņa tiks aizvadīta mājās, Latvijā.

Mairis Briedis
Latvijas bokseris

Tieši pateicoties faniem ir vieglāk saņemties.

Patlaban 32 gadus vecais Mairis karjeras laikā ir uzvarējis visās 22 profesionālajās cīņas. Sestdienas cīņa būs par pasaules čempiona titulu!

13 komentāri