Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

1 komentārs

Maestro Raimonda Paula daiļrades cienītāji uzgavilē, jo klajā nācis vēl viens dziesmu albums ar nosaukumu, kura idejas autors ir pats maestro “Kad tu ej pie bitēm.”

Prezentācijas pasākums notika Latvijas Nacionālās bibliotēkas restorānā ”Klīversala”. Albuma ierakstā piedalījušies sabiedrībā pazīstami mūziķi: Intars Busulis, Dināra Rudāne, Marija Naumova, Normunds Rutulis, Kristīne Prauliņa, Zigfrīds Muktupāvels, Ralfs Eilands, Samanta Tīna, Mārtiņš Ruskis, Rūta Dūduma un Roberts Memmēns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gandrīz visi bija klāt arī albuma atvēršanas svētkos un dalījās ar raidījumu Bez Tabu savos iespaidos.

Jaunā albuma dziesmu vārdus rakstījuši Jānis Peters un Leons Briedis.

Raimonds Pauls uzsvēra, ka albumu veidojis pēc principa, jo vienkāršākas melodijas, jo labāk. Gribējis, lai izpildītāji ir dabiski un iedzied dziesmas bez samākslotības, vienkārši un tautai saprotami.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl