Lūk, katra puiša sapnis – skaistule Baiba! Blondi mati, zilas acis un garas kājas!

14 komentāri
Lūk, katra puiša sapnis – skaistule Baiba! Blondi mati, zilas acis un garas kājas!
Foto: Personīgais arhīvs

Dienas skrien kā stirnas un arvien straujākiem soļiem tuvojas Valentīn diena! Diena, kad ne tikai visapkārt plauks un virmos mīlestība, bet galvenokārt diena, kad TV3 ekrānos ikvienam būs iespēja vērot Bez Tabu romantiskāko eksperimentu “Pirmais skūpsts”! Šova veidotāji līdz šim ir iepazīstinājuši ar desmit drosmīgiem un interesantiem cilvēkiem, kuri vēlas atrast laimi ar pirmo skūpstu. Tagad kārta meitenei no Ogres. Iepazīsties – Baiba!

Meitenes neaizmirstamākais piedzīvojums dzīvē esot pieteikšanās šovam “Pirmais skūpsts”. Baiba sevi raksturo kā skaistu, gudru un viltīgu, taču akcentē, ka ir vienkārša, bez nekādām īpašām prasībām no dzīves, galvenais, lai atrastu sev mīlošu un gādīgu vīrieti pie sāniem!

Baiba dzīves moto ir: “Dzīvot dzīvi bez apstājas”. Tas arī pamudinājis meiteni pieteikties šovam un, kas zina, varbūt laimēsies atrast savu mīļoto caur televīziju!

Meitenes kvēlākais sapnis ir sasniegt mērķus un būt laimīgai. Ļoti novērtē, ja cilvēki ir atklāti, drosmīgi, laipni, patstāvīgi un punktuāli! Ja dzīvē nākas satikt kādu, kurš ir nepieklājīgs, iedomīgs, nekonkrēts, nerēķinās ar citiem un melo, tad meitene labprāt dodas viņām garām ar līkumu!

Baibas mīļākā filma ir “Titāniks”, tas arī pasaka, ka meitene ir romantiskas dabas. Patīk, ja dāvina ziedus un prot pārsteigt tāpat ikdienā, ne tikai svētkos. Labprāt ar puisi dotos baudīt picu, jo tas ir Baibas mīļākais ēdiens!

Meitene aizraujas ar dejošanu, mākslu, mūziku un psiholoģiju! Tomēr Baiba par savu lielāko hobiju sauc rāmīšu veidošanu. Viņai ļoti patīk veidot interjera dizainu, bet līdz šim nav sanācis nopietni ar to nodarboties. Pašlaik meitene strādā par SPA speciālisti.

Līdz šim dzīvē bijušas trīs nopietnas attiecības un vienu rezultātā piedzimusi meitiņa, bet kā galvenos šķiršanās iemeslus min tieši nesaderību! Baiba uzskata, ka mūsdienās puišiem piemīt mazāka atbildības sajūta.

Meitene labprāt dzīvē satiktu gara auguma puisi, kurš ir ne tikai izskatīgs, bet arī gudrs un vīrišķīgs. Tādu, kurš spēs aizstāvēt Baibu un būs godīgs pret viņu. Tādu, kuram patīk klasiskas lietas, bet tajā pašā laikā spēj izrauties un būt arī ikdienišķs ar trakām idejām galvā!

Ar Baibu un citiem šova dalībniekiem Tev būs tā iespēja tikties jau 14. februārī kanālā TV3 gada romantiskākajā šovā “Pirmais skūpsts”!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl