Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Vitas un Laura Valteru laulību ceremonijas viesi saņēma video aicinājumu ierasties Bruknā, tur, iespējams, arī sācies paša jaunā pāra kāzu stāsts. Pirms sešiem gadiem tajā pašā kapelā laulājās Vitas māsa, un Lauris kāzās muzicējis.

Lauris Vitu bildināja pirms četriem gadiem, bet laulības abi noorganizēja nepilnu trīs mēnešu laikā, sākot no brīža, kad izvēlējās ceremonijas datumu – 17.06.17. Lai visi kāzās justos ērti, jaunais pāris tās nolēma svinēt “Western Cowboy” stilā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vitai ļoti patīk cepures, zābaki, un viņas mīļākās puķes ir saulespuķes – visas šīs lietas perfekti atbilst vesterna stilam!

Vita Valtere

Vēl man bija ļoti svarīgi, lai savu kāzu kleitu varētu vēl kādu reizi uzvilkt, nevis tā tiek uzvilkta vienu reizi, un tad stāv skapī.

Lauris piekritis kantri stila kāzām, jo Brukna tam ir ļoti piemērota vieta. Kovboju cepures pasargāja abus no saules, un arī par frizūru līgavai nebija jāuztraucas. Vita pie altāra tika atvesta balta zirga mugurā, tikmēr Lauris, spēlējot akustisko ģitāru, izpildījis savu kompozīciju “Tev”.

Lauris Valters

Pasakās parasti vīrietis (princis) atjāj zirgā, bet man princesi atveda baltā zirgā, apmainījāmies lomām.

Vita un Lauris jau senāk bija nolēmuši, ka iztiks bez kāzu nakts svinībām, viesu guldināšanas un arī alkohola. Tā vietā – dejas dienas gaismā, draugu gatavota torte un bagātīgs bērzu sulu klāsts.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl