Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Vitas un Laura Valteru laulību ceremonijas viesi saņēma video aicinājumu ierasties Bruknā, tur, iespējams, arī sācies paša jaunā pāra kāzu stāsts. Pirms sešiem gadiem tajā pašā kapelā laulājās Vitas māsa, un Lauris kāzās muzicējis.

Lauris Vitu bildināja pirms četriem gadiem, bet laulības abi noorganizēja nepilnu trīs mēnešu laikā, sākot no brīža, kad izvēlējās ceremonijas datumu – 17.06.17. Lai visi kāzās justos ērti, jaunais pāris tās nolēma svinēt “Western Cowboy” stilā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vitai ļoti patīk cepures, zābaki, un viņas mīļākās puķes ir saulespuķes – visas šīs lietas perfekti atbilst vesterna stilam!

Vita Valtere

Vēl man bija ļoti svarīgi, lai savu kāzu kleitu varētu vēl kādu reizi uzvilkt, nevis tā tiek uzvilkta vienu reizi, un tad stāv skapī.

Lauris piekritis kantri stila kāzām, jo Brukna tam ir ļoti piemērota vieta. Kovboju cepures pasargāja abus no saules, un arī par frizūru līgavai nebija jāuztraucas. Vita pie altāra tika atvesta balta zirga mugurā, tikmēr Lauris, spēlējot akustisko ģitāru, izpildījis savu kompozīciju “Tev”.

Lauris Valters

Pasakās parasti vīrietis (princis) atjāj zirgā, bet man princesi atveda baltā zirgā, apmainījāmies lomām.

Vita un Lauris jau senāk bija nolēmuši, ka iztiks bez kāzu nakts svinībām, viesu guldināšanas un arī alkohola. Tā vietā – dejas dienas gaismā, draugu gatavota torte un bagātīgs bērzu sulu klāsts.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl