Līga Zeļģe atzīst, ka reiz fanojusi par Magoni Burku

1 komentārs

Pārdaugavā pulcējušies gan profesionāli aktieri, gan TV šovu dalībnieki par godu Latvijā vēl nebijušam projektam – teātra izrādei uz skatuves par TV šoviem.

Izrādē Saimnieks meklē saimnieci tiekas dažādu teātru vadošie aktieri. Vairāki no viņiem atzīst, ka nevēlas palaist garām vasaru kopā ar Ģirtu Ķesteri. Pats Dailes teātra aktieris un iemīļotā seriāla UgunsGrēks zvaigzne vasaras projektus izmanto kā tikšanos ar Latvijas iedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saimnieks meklē sievu dalībnieks Ģirts Brumsons atzīstas, ka viņam ir pat iesauka Ķesteris, un saimniekdēls priecājas, ka beidzot ir iespēja arī klātienē satikt savu slaveno vārda brāli.

Arī šova Lauku sēta dalībniece Arta Brūvere slavenos teātra aktierus vaigā redz pirmo reizi. Meitene pārliecināta, ka aktieriem atradināt TV šovu uz skatuves izdosies ļoti labi: “Izskatās, ka viņi ir sapratuši būtību, kā ir šovos. Es domāju, ka viņi ļoti labi tiks ar uzdevumu galā un izrāde skatītājiem ļoti patiks.”

Latvijas Nacionālā teātra un seriāla UgunsGrēks aktrise Līga Zeļģe kā prātā paliekošu šovu zvaigzni min Magoni Burku. “Man viņa tiešām ļoti, ļoti patika, tāpēc ka viņa bija tik īpatnējā. Es tiešām viņai jutu līdzi,” atzīst Zeļģe.

Vairāk par vasaras izrādi Saimnieks meklē saimnieci skaties video!

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl