Lieni Stepenu joprojām pazīst kā “Superbingo” meiteni, kaut jau septiņus gadus nevada raidījumu

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

Pievienot komentāru

Raidījums “Superbingo” svin savu 15 gadu jubileju un, par godu tai, svētdien to atkal vadīs Liene Stepena un Viesturs Buivids – superspēles pirmie vadītāji. Raidījums Bez tabu tiekas ar abiem, lai noskaidrotu, ka viņiem klājas pašlaik.

Liena Stepena raidījumu vadīja astoņus gadus kopš pašiem tā pirmsākumiem jeb kopš 2002. gada.

Kopš septembra viņai ir divi jauni izaicinājumi, gan mācās augstskolā par fizioterapeiti, gan piedalās teātra izrādēs. Darba bijis pilnas rokas visus šos gadus gan kā horeogrāfei un dejotājai Cabaret, gan kā pedagoģei deju grupā Ritms.

Uz “Austrumu robežas” teātra skatuves Liene redzama katru nedēļu izrādē par sievietēm, intrigām un konkurenci, kur pat tiek piesaukts “Superbingo” vārds.

Uz ielas un citviet viņu joprojām pazīst kā “Superbingo” meiteni, kaut raidījumu jau nevada septiņus gadus.

Superspēles ieraksti pirmsākumos notika Vecrīgā, Meistaru ielā, kur tagad atrodas restorāns. Viesturs Buivids tur arī satiekas ar Bez tabu filmēšanas grupu.

Viņš “Superbingo” vadīja četrus ar pusi gadus. Tagad no radošā procesa ir nedaudz attālinājies, audzina trīs bērnus, iesaistījies komerciālajos projektos, sporto, taču laiku, kad vadīja raidījumu, un, kā viss notika, atceras detalizēti.

Lai ierakstītu raidījumu, ik reiz bija jābūt ierindā slims vai vesels. Liene, ieraksta dēļ, pat nevarēja ierasties uz savu izlaidumu kultūras akadēmijā.

Starp citu, superspēles vēsturē bija arī laiks, kad to vadīja tagadējie raidījuma Bez tabu moderatori: gan Agnese Drunka, gan Juris Šteinbergs.

Foto