”Lielās talkas” dalībnieki aicināti šķirot atkritumus

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

1 komentārs

Šī gada talkotājiem jāņēm vērā, ka atšķirībā no visiem iepriekšējiem gadiem šogad būs pieejami divu krāsu maisi. Zilie maisi paredzēti plastmasai, turpretī baltie visiem pārējiem atkritumiem.

Maisi, gluži kā visus iepriekšējos gadus, būs bez maksas pieejami pie talkas koordinatoriem. Šobrīd pieteiktas jau vairāk nekā tūkstoš talkošanas vietas. Kā vienmēr piedalīšanās talkā ir brīvprātīga.

Informācija par pieteiktajām talkošanas vietām un talku organizatoru kontakti pieejami mājaslapā www.lielatalka.lv.

Vita Jaunzeme
”Lielās talkas” vadītāja

Talkā iet iepazīties, zaudēt celulītu, kustēties, būt dabā. Protams, arī savākt atkritumus, stādīt kokus, tāpat talkā var būt kopā ar līdzcilvēkiem, apmainīties ar bioenerģiju, komunicēt ar citiem.

Organizatore aicina atbalstīt nevis nosodīt tos, kuri talkā piedalās.

Talkas dalībnieki aicināti iemūžināt talkošanas vietu pirms sakopšanas darbiem un pēc, lai varētu uzskatāmi redzēt paveikto darbu. Fotogrāfijas un video var sūtīt uz talkas@talkas.lv

TOP komentāri

  • Lielais talkotājs... 😂😂😂👍👍👍
    0 0 0

    Lielais talkotājs... 😂😂😂👍👍👍

    Es aicinu talkot visā Latvisas teritorijā talkotājus, karoče koncepcija tāda padzers alkaholu un pagaidīs kad citi būs savākuši atkritumus un aiztīsies un tad turpat izgāzt tos savāktos maisus ar atkritumiem turpat uz vietas, līdzi jāņem daudz alkahola un/vai marihuāna(nav obligāti) tā būs jautrāk 👍👍👍👍👍

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl