Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

1 komentārs

Labi zināmo latviešu filmu “Emīla nedarbi” un “Ūdensbumba resnajam runcim” režisors Varis Brasla skatītāju vērtēšanai nodevis savu jaunāko ģimenes filmu “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”. Tās darbība risinās Kuldīgā, pieaugušo lomās Mārtiņš Vilsons un Akvelīna Līvmane.

Apmēram 800 zēnu un 300 meiteņu kandidēja uz filmas “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” abu bērnu lomām. Markuss Jānis Eglītis un Eva Ozola godam pabeiguši darbu pie savas pirmās filmas. Olgas lomas atveidotājai visvairāk patikusi aina, kuras laikā bija jālec ārā pa logu, bet Oskara lomas atveidotājam visspilgtāk atmiņā palikusi tikšanās ar zosīm.

Markusam Jānim Eglītim gan šķiet, ka viņam kā aktierim nākotnē būtu jāapmeklē daudz preses konferenču, tāpēc Markuss Jānis labprātāk kļūtu par animatoru vai programmētāju, bet mazā Eva gan vēlētos turpināt filmēties, jo tas viņai ļoti paticis.

Ģimenes filmas pieaugušo lomu atveidotāji aktrise Akvelīna Līvmane un aktieris Mārtiņš Vilsons stāsta, ka filma uzņemta Kuldīgā pāris mēnešu laikā. Abi aktieri atzīst, ka filmēties kopā ar bērniem ir grūtāk. “Es visu laiku domāju par bērniem, lai viņiem viss iznāk, un kādreiz gadās kļūdīties man pašai,” filmas veidošanas procesu komentē aktrise Akvelīna Līvmane.

Mārtiņš Vilsons
Aktieris

Ar bērniem noteikti ir grūtāk, pieaugušajiem ir citas prasības un cits izpildījums. Bet man patīk ar bērniem – tur nevar melot, ir diezgan labi!

Režisors Varis Brasla norāda – “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” nav bērnu filma, bet filma visai ģimenei. Šobrīd filmu iespējams skatīties kinoteātros, bet televīzijas pirmizrādi tā piedzīvos 18. janvārī, kanālā TV3.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl