Leģendārais vīrs ar kaķi uz cepures bijis kinologs un pat filmējies “Prāta vētras” klipā!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

20 komentāri

Vīru ar kaķi uz cepures Bez Tabu satiek vietā, kur viņš manīts visbiežāk, pie pārtikas veikala, netālu no Mūkusalas apļa. Larisa paslēpusies saimnieka azotē, taču Jurijam atliek vien piecelties kājās, un kaķu meitene ieņem goda vietu.

Larisa vēl nav trīs mēnešus veca, un pirms tam vīram bijis vēl viens kaķis, kas arī pratis sēdēt uz cepures, par to šobrīd rūpējoties viņa meita.

Kaķu vārdotāja noslēpums visticamāk meklējams Jurija profesijā – viņš bijis kinologs. Jurijs gan neatklāj, kā tieši panācis, ka kaķis tik rāmi uzvedas, pajoko, ka mākot ar viņu sarunāties.

Vīrietim suņi un kaķi vienmēr bijuši tuvi, arī pret Larisu izturas kā pret draugu, kaķenei vislabāk garšojot aknu pastēte. Garāmgājēji nepaliek vienaldzīgi, un parasti vēlas ar abiem uzņemt kopīgu fotogrāfiju.

Starp citu, Jurijs slavas garšu izjutis arī agrāk, pirms gandrīz desmit gadiem, kad filmējies “Prāta vētras” videoklipā dziesmai “Thunder without rain”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl