Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

20 komentāri

Vīru ar kaķi uz cepures Bez Tabu satiek vietā, kur viņš manīts visbiežāk, pie pārtikas veikala, netālu no Mūkusalas apļa. Larisa paslēpusies saimnieka azotē, taču Jurijam atliek vien piecelties kājās, un kaķu meitene ieņem goda vietu.

Larisa vēl nav trīs mēnešus veca, un pirms tam vīram bijis vēl viens kaķis, kas arī pratis sēdēt uz cepures, par to šobrīd rūpējoties viņa meita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaķu vārdotāja noslēpums visticamāk meklējams Jurija profesijā – viņš bijis kinologs. Jurijs gan neatklāj, kā tieši panācis, ka kaķis tik rāmi uzvedas, pajoko, ka mākot ar viņu sarunāties.

Vīrietim suņi un kaķi vienmēr bijuši tuvi, arī pret Larisu izturas kā pret draugu, kaķenei vislabāk garšojot aknu pastēte. Garāmgājēji nepaliek vienaldzīgi, un parasti vēlas ar abiem uzņemt kopīgu fotogrāfiju.

Starp citu, Jurijs slavas garšu izjutis arī agrāk, pirms gandrīz desmit gadiem, kad filmējies “Prāta vētras” videoklipā dziesmai “Thunder without rain”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl