Lēca virsū mašīnām, skrēja pakaļ ar mietu! Balvu spoks “uzsitis asinis” pat policistiem

Uzklūpot garāmbraucošām automašīnām, biedējot gājējus un citādos veidos Balvos uzdarbojas spoks, ziņo šīs Latgales pilsētas iedzīvotāji. Patiesībā aiz ērma maskas slēpjas jaunieši, kuri savdabīgā veidā sagaida Helovīnu. Lai notvertu nebēdņus, Balvu pašvaldības policisti pilsētas ielās dežūrē pat pēc darba laika.

Atpakaļ uz rakstu

20 komentāri

 • Tas

  Tas

  Tas nerobežojas ar huligānismu. Tas IR huligānisms. "Apbrīnoju" tos, kas šādu idiotismu var attaisnot.
 • Mudrais

  Mudrais

  Tie policisti tie pareizie un godīgie lai novāc no tā tirzniecības centra to slēpto sātanistu reklāmu 666 trīs stabi pa seši taisnstūri ar nosaukumu planēta bērniem no tās sātaniskās energijas ko nes zīme jumtus nost rauj
 • andis

  andis

  Kā arī teica policijas priekšniece: tas parasts huligānisms. Ja šitāds šmurgulis izlēks nejauši priekšā mašīnai, lielākas nepatikšanas sanāks šoferim.
 • Jezups

  Jezups

  Es neko sliktu nesaskatu,lai vini skraida,itka visi tadi perfekti esat!Jauniba vel neto darijat.Butu priecajusies,ka zagdami un slepkavodami apkart nestaiga,jo Balvos,tas ir populari kadu noklappet!
 • Arturs

  Arturs

  Tu stulbā Berta tagad iedomājies situāciju tavs vai kāds tava radinieka sīkais to dara un izlec kādam auto priekšā un notriec viņu tā kā paliek uz ratiņiem labākajā gadījumā un pasaki tagad ka tas ir normali
 • Balveniete

  Balveniete

  tā kā paši mazi krupji nekad nebijāt, lai tak bērni izklaidējas😄
 • Kukuvasja

  Kukuvasja

  Un neviens neatceras,kā paši tāpat jaunībā visādus podus gāzuši....kur jūs visi tik ļauni?! Baigie paipuisīši un paimeitiņas🤣🤣🤣🤣🤣
 • Bubulis

  Bubulis

  Lai Balvos lielakajiem berniem izdoma izklaides vietas,tiesi pusaudziem,piemeram kautkur uztaisa lielas supolies,lai nav jaiet uz mazo bernu laukuminiem.Jo Balvos prieks pusaudziem neka nav!Varbut,tad berniem neies prata visadas mulkibas.
  • Bubulis

   Bubulis

   Tie kas vēlas atrod nodarbi, Balvos. Ir gan interešu pulciņi gan jauniešu centrs kur iespējām izpusties. Bet nē tiem apdalītajiem pusaudžiem tak ar vandālismu jānodarbojas jālauž jāposta to kas radīts. Arī tos pašus minētos laukumiņus, mājiņas u.t.t.
 • Gunita Baugule

  Gunita Baugule

  Normāla parādība Balvos, izlutinātie un vissvarošie pēcteči izklaidējas kamēr var, kad saņems pretī vai nedod Dievs tiks zem riteņiem, tad vainīgi jau būs šoferi utt...
 • Ince

  Ince

  Jjā, esmu redzējusi šāda veida jauniešu izklaides, kas ievietotas internetā (protams ārzemju). Domāju, ka tas ir diezgan riskanti- cilvēki ir ar dažādām veselības problēmām, pasarg die's ar sirds un asinsvadu! Nekad neko nevar zināt. Un šīs izklaides uz ceļa ir spēle ar uguni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!