Laura Subatnieka bērnības garša saistās ar Baldoni

Komentāri

Vakar viesojāmies TV raidījuma Kinomānija vadītājas Annas Rozītes bērnības mājās Bolderājā, šoreiz kārta pienākusi vienmēr viedā Kārļa no seriāla Viņas melo labāk lomas atveidotājam Laurim Subatniekam raidījuma Bez Tabu skatītājiem parādīt, kur tad viņš pavadījis dienas, kad bijis maziņš. Viņi devās Baldones virzienā.

Subatnieks pastāstīja, kā agrāk ar puikām pagalmā spēlējuši “kariņus”, šaudoties ar aronijām cauri paštaisītām “trubām”, kas, interesanti, tikušas gatavotas no vecām slēpju nūjām. Lattelecom reklāmu un seriāla Viņas melo labāk zvaigzne nebaidās no darbiem pagalmā – piemēram, malkas ciršanas, kā arī žogs ap māju ir viņa paša roku darbs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kā Laurim Subatniekam klājās skolas gados, skaties raidījuma Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl