Diāna Logina

Autors: Diāna Logina

Bez Tabu raidījuma producente. Atbild par Bez Tabu saturu un komandas darbu.

2 komentāri

Taivānā parādījies jauns ”trends” – staigāt ar savas iemīļotās slavenības portretu uz galvas aizmugures. Vai tā būtu Merilina Monro, mūsu pašmāju Lauris Reiniks vai pats Buda – uz tavas galvas ar akurātu darbu meistars var uzburt teju jebko!

Matu stilists Elens Čens slavenību sejas uz cilvēku pakaušiem sāka griezt pirms teju diviem gadiem mazā Taivānas frizētavā, taču šobrīd talantīgais jaunietis izaudzis jau līdz ļoti augstam līmenim. Stilists atzīst, ka sarežģītākais, veidojot tik reālistisku portretu matos, ir acu skatiena un sejas proporciju izveide.

Darbs prasa gandrīz 3 stundu darbu, ļoti lielu koncentrēšanos un pacietību, taču, ja esi bruņots ar 5-6 matu griezējiem un skuvekli – viss ir iespējams. Par smalko darbu Elens vidēji prasa 100 eiro.

Čens saka, ka bizness tikai plaukst un zeļ – lai gan frizūras ir diezgan dārgas, netrūkst tādu fanu, kas vēlas pastaigāties pa Taivānas ielām ar saviem iemīļotajiem aktieriem un varoņiem uz pakaušiem.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl