Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

3 komentāri

Latvijā pirmajai lielo izmēru modelei un korpulento dāmu pasaules skaistumkonkursa Top of the World Plus Size 2016 dalībniecei Tatjanai Mackevičai šis gads paliks atmiņā uz mūžu kā panākumiem bagātais. Viņa kļuva par šī konkursa Vice Mis, ļaujot sevi apsteigt vien skaistulei no Singapūras.

Plus izmēru skaistumkonkurss notika Latvijā un mūsu valsts iekļuva Ginesa rekordu grāmatā kā pirmā valsts pasaulē, kur tika rīkots šāds starptautisks konkurss. Tajā drīkstēja piedalīties dāmas, kuru apģērba izmērs ir 44. līdz 48. izmēra robēžās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tatjana ieguva titulu kā labākā plus izmēra modele. Viņai tagad ir līgums ar Krieviju, ir piedāvājumi no Turcijas un citām valstīm.
Pasaulē plus izmēra modeles tagad esot pieprasītas.

Latvijā atrast darbu gan ir grūti, jo tirgus ir neliels.

Kā modelei, galvenais, ir jāsaglabā nemainīgs izmērs, nedrīkst ne notievēt, ne kļūt apaļīgākai, jo uz Tatjanas augumu tiek veidota visa kolekcija.

Ikdienā modelē un darina tērpus arī pati un ir sava zīmola Basque īpašniece un ir izveidojusi pati savu kolekciju. Katru apģērbu darina tikai vienā eksemplārā. Tatjanai patīk vienā apģērba gabalā savienot dažādus audumus un darināt dažādus stilus.

Abas ar mammu, kura ir māksliniece, apglezno arī kreklus. Turklāt tikai ar rokām: ar otām un krāsu. Uz apģērba neveic arī skices ar zīmuli un nekādas tehnoloģijas vai printējumu neizmanto. Ja darbojoties ar otu un krāsām, gadās kaut par milimetru kļūdīties, krekls jāmet laukā. Apģērbam ir pasūtījumi visā Eiropā.

Tatjanas Mackevičas apgleznoto kreklu iegādājies pat itāļu dziedātājs Al Bano. Kad ieraudzījusi savu kreklu viņa mugurā smalkā vīna prezentācijā, bijusi tik sajūsmināta, ka no prieka apraudājusies.

Tatjana aklāj, ka viņas sapnis ir izveidot pašai savu plus izmēra kolekciju. To gribētu Jaunajā gadā īstenot.

Foto

TOP komentāri

 • Dii
 • Esseja
  +1 +1 0

  Esseja

  Zini, tas nemaz nav tik viegli! Visas apaļās nevar būt par modelēm, jo slinkums , kā tu to sauc, neļauj viņām ievērot režīmu. Lai būtu par + size modeli, pirmkārt jābūt apaļumiem no dabas dotiem - ģenētika, otrkārt, smags darbs, lai neizplūstu līdz begemota apmēriem un nepārklātos ar biezu celulīta slāni, un nenotievetu vienlaicīgi. Speciāls uzturs + sporta zāle, lūk tas ir + size modeles režīms. Viss nav tik vienkārši, kā izskatās!
 • Hju
  0 0 0

  Hju

  Attaisnojums slinkām sievietēm, kuras neseko līdzi savām fiziskajām aktivitātēm un uzturam = size + modele.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl