Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

3 komentāri

Balvas “Latvijas lepnums” ieguvējs, biznesa analītiķis un dejotājs Mārtiņš Oliņš un medmāsa Rūta Oliņa jau gandrīz trīs mēnešus ir laulāts pāris un jāvārdu viens otram teica maijā.

Atceras, ka kāzu rītā uztraukuma vai prieka dēļ miegs nepavisam nav nācis un rīts iesācies neparasti, dodoties brokastīs uz vietējo degvielas uzpildes staciju. Pēc tam devušies pucēties katrs uz savu māju, un tikās jau baznīcā. Tas bijis visemocionālākais brīdis, kad viens otru satikuši jau pie altāra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu mīļoto Mārtiņš bildinājis jau rudenī pie ugunskura, kad abiem kopā to izdevies iekurināt. Kā laulība ir jānoslēdz baznīcā, par to neesot bijis šaubu.

Līgavas kleitu Rūta pirkusi salonā Rīgā. Iepatikusies uzreiz pirmā, ko pielaikojusi, un to arī iegādājās. Kāzu svinības ar 80 aicinātajiem viesiem notikušas Ogresgalā viesu mājā. Abi ir vienprātīgi, ka kāzās ir ļoti svarīgs fotogrāfs. Pašiem ar foto meistaru varen paveicies.

Bijis gan labs organizators, gan bilžu meistars un tagad esot vairāki tūkstoši fotogrāfiju un visas patīkot.

Ne mazāk svarīga esot florista vai dekoratora loma. Savējo izvēlējušies no Mārtiņa paziņu vidus, līdz ar to arī telpu noformējums bijis tieši tāds, kādu iztēlojušies.

Lai kāzu vadīšana negultos tikai uz vedēju pleciem, bijis arī vakara vadītājs. Kāzu krāsa bijusi zila ar baltu, jo zila abiem esot mīļākā.

Kāzu viesu vidū bijusi arī Mārtiņa Oliņa deju partnere no šova “Dejo ar zvaigzni” Ilze Jankovska. Viņa arī palīdzējusi iestudēt Rūtas un Mārtiņa kāzu deju.

Atceras, ka abi pirmo reizi arī satikās dejā. Tas noticis Mārtiņa brālēna žetonu vakarā. Rūtai tolaik bijis vien 15 gadu, taču nopietnākā draudzība nav izveidojusies, un tā uzplaiksnījusi vien pēc astoņiem deviņiem gadiem, kad atkal satikās Ādažu vidusskolas absolventu salidojumā. Tad dejojot arī notika jūtu uzliesmojums.

Abi jūtas laimīgi, ka izdevies satikt vienam otru, tagad ir atbalsta plecs viens otram grūtos brīžos!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl