Latvijas “Instagram” zvaigznes atklāti par cīņu ar ļaunprātīgajiem interneta komentētājiem

Atpazīstamību sabiedrībā satura radītājas Kristīne Dzenīte un Beāte Bērziņa ieguvušas sociālajos tīklos. Abu profiliem vietnē “Instagram” seko teju 27 tūkstoši cilvēku. Kuplajā sekotāju lokā ir arī cilvēki, kas nekautrējas izteikt rupjas, pat aizvainojošas piezīmes, par kurām satura radītājas nolēmušas neklusēt.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Anna

  Anna

  Pareizi saka psihoterapeits-jāsāk ar sevi, savas galvas sakārtošanu/ja ir, ko sakartot/. 😁😁😁
 • Kitija

  Kitija

  Pilnīgi riebjas klausīties šajā gaudošanā. Nabadzīte ir aizskarta līdz sirds dziļumiem. Neviens taču neielauzās viņas dzīvoklī, nenozaga ģimenes foto albumus vai telefonus, un nenopludināja bildes internetā. Cilvēks pats ir izvēlējies savas bildes, tātad arī savu privāto dzīvi izlikt publiskai apskatei. Pelnīt iztiku un būt populārai interneta vidē. Viss ir forši līdz brīdim kamēr dzird tikai pozitīvus komentārus. Ļoti aprobežota domāšana šai dāmai. Es šai problēmai redzu tikai vienu risinājumu, Nepubliskot savu privāto dzīvi internetā, tad arī nebūs jāraud, ka ļaunie cilvēki viņu aprunā. Es internetā nelieku bildes ar savu otro pusi, ne bērniem. Neviens man neko nepārmet un man nav jāklausās cilvēku pārmetumos. Ja pat kāds ko runā, tad tās ir kādas ciema tenkas, kuras līdz manām ausīm nenonāk. Tik vienkārši tas ir!
 • Gunita

  Gunita

  Arī man tā Dzene bija instagramā... jo uzaicināja un es pretīm arī... tas ir viens pierādījums, ka pati sev izvēlējās tādu ceļu.... būt populārai un apspriestai 🤣 godīgi pārtraucu sekošanu, jo viņas tur bija pa daudz un nekas īpašs lai apgrūtinātu manas smadzenes ar lieku informāciju 🤔👎
 • kauna nav raudāt?

  kauna nav raudāt?

  Nabadzītes apceļ ļaunie troļļi, bet to, ka Latvijas influenceriem nauda nesmird un sadarbosies ar jebkuru kantori gan klusē.
 • Zane

  Zane

  Godīgi, pilnīgi nesaprotu, ko Dzene cepas. Viņa ir izvēlējusies tādu ceļu. Ar to ir jārēķinās. Ja nevar izturēt, tad jāslēdz profils un viss. Būs miers. Līdzīgi kā ar Telpu sev. Viņa reklamē, reklamē un kāds aizies pačukstēs atbilstošajām instancēm, cik daudz tur nepareizi notiek, nodokļus ne visus maksā, ienākumus slēpj. Beidz cepties un slēdz profilu. Tad būs labi. Neskraidi kā desmigadniece sūdzēties
 • KAILUMS

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!