Latviešu friziere stāsta par konkursa “Miss Universe 2019” aizkulisēm

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

Pievienot komentāru
Latviešu friziere stāsta par konkursa “Miss Universe 2019” aizkulisēm

Frizūru meistare un stiliste Kristīne Laizāne atgriezusies no Atlantas, kur prestižajā konkursā “Miss Universe 2019” veidojusi matu sakārtojumus pasaules skaistākajām meitenēm, tostarp skaistulei “Miss Universe 2019” pirmajā dienā, kā arī finālā veidoja frizūru “Vice Miss Universe 2019”.

Konkurss norisinājās jau 68. reizi, tajā piedalījās 92 skaistules no visas pasaules. Kristīne Laizāne  bija pirmā no Baltijas valstīm, kas piedalījās šāda mēroga konkursā, un ir sajūsmā par tur gūto pieredzi un valdošo atmosfēru. Frizieri bijuši ļoti izpalīdzīgi, un konkursa “Miss Universe 2019” dalībnieces mīļas, bez īpašām kaprīzēm.

Par darbu “Miss Universe” meistari nesaņem atalgojumu, jo tas ir goda un prestiža jautājums strādāt šāda līmeņa konkursā. Konkursa pirmajā dienā Kristīne pucēja “Mis Visums” jeb “Miss Universe 2019” meiteni no Dienvidāfrikas. Tad pat nenojauta, ka tieši šī meitene iegūs 2 miljonus vērto kroni, kas paliek viņas īpašumā, un kļūs par skaistumkaralieni.

Katru skaistumkonkursa dalībnieci frizieriem bija jāsapucē maksimums 15 līdz 20 minūšu laikā. Tas nozīmē, –  jāstrādā ātri.

Dalībai konkursā Kristīni izvēlējies ASV matu kopšanas kosmētikas līdzekļu kompānijas “Farouk Systems Inc.”, kas ir zīmolu “CHI” un “Biosilk ražotāji”, pārstāvis, kā galveno iemeslu minot meistares profesionālās prasmes un veiksmīgo dalību nesen notikušajā frizieru konkursā “Finland Haircup” Somijā, kur friziere ieguva 2. vietu kāzu matu sakārtojumu kategorijā un 1. vietu vakara frizūru kategorijā.

Kristīne pati ir liela konkursa fane un vienmēr ir vērojusi profesionāļu darbu TV ekrānā. Viņas pirmā profesija ir stjuarte, studējusi žurnālistiku un strādājusi arī šajā jomā, taču friziera darbs ir viņas sirdslieta.

Kristīne iesaka praktiskus padomus ikvienam. Lai nebojātu matus ar karstajiem matu taisnotājiem vai lokšķērēm, neaizmirst, ka pirms veidošanas nedrīkst lietot matu laku. Un nekādā gadījumā neveidot matus ar karstajiem instrumentiem, pirms mati nav pilnībā izžuvuši.

“Miss Universe World 2019” konkurss notika Amerikā, Atlantā. Baltijas valstis šajā konkursā pārstāvētas pirmo reizi.