3 komentāri

Šogad, jūsu iemīļotajā televīzijas kanālā Tv3 atgriežas šovs “Saimnieks meklē sievu”, kas solās būt ne tikai karstākais, bet piedzīvojumiem bagātākais piedzīvojums vasarā!

Šovu savos televizora ekrānos jums būs iespēja vērot jau rudenī, bet tagad sākoties vasarai, sākās šova filmēšanas darbi un producenti visvairāk vēlas vērst uzmanību un uzrunāt Kurzemē dzīvojošos saimniekus, jebkurā vecumā grupā!

Šova “Saimnieks meklē sievu” producenti pašlaik cītīgi apbraukā vairākas saimniecības, lai atrastu tos pašus labākos, mīlošākos un čaklākos saimniekus Latvijā!

 

Visās trīs aizvadītās šova sezonās, producenti atminas, ka tieši Latgales novada saimnieki esot bijuši tie kūtrākie, taču šogad, ceturtajā sezonā, viss ir mainījies – aptuveni puse no saņemtajām pieteikuma anketām ir tieši no Latgales puses saimniecībām!

Taujāti, kādēļ, viņuprāt šovam Latvijā ir tik labi reitingi, producenti smej, ka viens no iemesliem noteikti ir šarmantā Tv dīva un pārraides vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare un otrs, ka latviešiem patīk dzīve laukos!

No visiem šova pirmās sezonas dalībniekiem, beigās izveidojās divi pāri, par kuriem producentiem ir vislielākais prieks, jo pat tagad, kad tiek cītīgi strādāts jau pie šova ceturtās sezonas, abi pāri ir laimīgi kopā vēljoprām!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl