Komentāri
Laimes tests: vai Tu esi laimīgāks par vidējo latvieti?
pixabay.com

Laime, iespējams, ir viena no būtiskākajām dzīves kvalitātes mērauklām. Tāpēc ANO ik gadus publicē Laimes indeksu – pētījumu par to, cik vidēji laimīga ir katra nācija. Latvija šogad ierindojusies 53. vietā. Bet kā ir ar mūsu katra individuālo laimi? Tāpēc Bez Tabu aicina tevi piedalīties eksperimentā, kurā Tu varēsi noskaidrot, kāda ir Tava laimes sajūta, salīdzinot ar latviešu vidējo laimes sajūtu. 

Vai esi laimīgāks nekā vidējais latvietis?

1/7

Vai Tava alga pirms nodokļu nomaksas ir 12.190 eiro gadā (ap 1000 eiro mēnesī)?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl