Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

4 komentāri

Estrādes mākslinieces Laimas Vaikules pārliecība, lai rastos jaunas idejas, jātiekas ar jauniem cilvēkiem. Viņa to realizē arī praksē. Līdz šim Laimas Vaikules gaderobē bijuši pasaulē pazīstamu Francijas, Japānas un citu valstu dizaineru tērpi.

No Latvijas māksliniekiem sadarbojusies vien ar Ingrīdu Drāznieci. Nu, veidojot skatuves tēlu festivālam “Laima Rendez Vous Jūrmala 2017”, dīva savu skapi papildinājusi ar vēl četru pašmāju modes mākslinieku tērpiem. Laimīgie ir Aleksandrs Pavlovs, Natālija Jansone, Inese Ozola un Arvils Linde.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rotas uzticējusi darināt Laurai Seleckai. Rotu māksliniece neslēpj, ka pirms tikšanās klātienē ar skatuves dīvu, bija ļoti uztraukusies, taču rezultāts apmierinājis abas. Jau darinājusi četrus rotu kompektus un top arī piektais.

Aleksandrs Pavlovs atzīst, ka veidot skatuves tērpus tik spilgtai personībai ir liels gods un liela atbildība. Laimas Vaikules stils ir perfekts. Vispirms izpētījis, iedziļinājies un sapratis, kāds ir mākslinieces vizuālā tēla vēstījums. Katra līnija un detaļa esot pārdomāta. Tērpu laikošanas procesā māksliniece jau iztēlojusies, kā izskatīsies uz skatuves 360 grādu leņķi. Ar viņu bijis viegli strādāt un patīkami komunicēt arī par sadzīves lietām. Aleksandrs ņēmis vērā arī mākslinieces ieteikumu baltās oderes vietā izvelēties melnu.

Arī Natālija Jansone ir gandarīta par paveikto un, sadarboties ar Laimu Vaikuli viņai bijis liels prieks. Par to sapņojusi jau sen, īpaši, ejot gar mākslinieces māju Jūrmalā. Brīnums noticis, kad viņa saņēmusi uzaicinājumu veidot viņai skatuves tērpus. Laimas stils esot elegants, vienlaikus arī azartisks, turklāt ar nelielu huligānisma pieskaņu.

Savukārt, modes māksliniece Inese Ozola stāsta, ka viņu iedevsmo Laimas pašpārliecinātā sievišķība un maģiskais šarms.

Pašai Laimai Vaikulei patīk arī Arvila Lindes darinātie vīrišķigie tērpi. Dīvu arī neuztrauc konservatīvāko viņas talanta cienītāju pārmetumi, ka viņas stils ir pārāk vīrišķīgs un neatbilstošs vecumam.

Kāds būs sadarbības rezultāts un, kā māksliniece izskatīsies Latvijas dizaineru veidotajos tērpos “Laima Rendez Vous Jūrmala 2017”, tiks turēts noslēpumā līdz pat festivāla sākumam.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl